Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincs maximalizálva,...

Miért nincs maximalizálva, hogy egy kérdés hányszor emelhető ki?

Figyelt kérdés
Látok olyan kérdéseket, amik szinte amint eltelik a kiemeléshez szükséges idő, egyből kiemelik újra a kérdést, már évek óta, holott már van vagy negyven oldalnyi válasz. Miért nem a kommentek számához van igazítva igazítva a lehetőség? Hogy minden kérdésnek lehessen 2-3 kiemelése, az még rendben van, de egyesek mintha azzal trollkodnának, hogy örökösen kiemelik, ezáltal elvonva a figyelmet más kérdésekről, és csak összeugrasztják a népet.

2022. júl. 13. 18:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Hát nem a 19-es hozta fel... De én is erre céloztam, hogy hiába van sok kérdés vagy válasz, ha ez a sok kérdés és válasz trollkodás lenne akkor ki lennének tiltva, ennyi az egész titka, de ugye erre is megvolt a válasz, mert hát szerinted trollkodás és pont.


Másrészt meg aztán most szerintem az emberek nagy része tesz a toplistára, és nem is nézegeti, ha trollkodó kérdést vagy választ lát azt jelenti, független attól hogy kitől van, ennyi az egész.

2022. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!