Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit csináljak, ha 26 évesen...

Mit csináljak, ha 26 évesen még mindig GYK-n töltöm az időm egy jelentős részét, és jórészt azon idegeskedek, hogy 16-17 évesek leszólják a jó válaszaimat, meg nulla élettapasztalattal irkálnak ide-oda, majd egymást felpontozzák, engem meg le?

Figyelt kérdés

Pl. szex kategóriában tapasztalom rendszeresen ezt, hogy a sok szűz farok csak egymás válaszát fogadja el hitelesnek.

De minden más kategóriában is zavaró a sok hülyegyerek okoskodása.


2022. júl. 24. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
A legjobb szándékkal tanácsolom: szard le.
2022. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Minimalizáld az oldalon töltött időt és a felszabaduló részt töltsd meg valamivel, ami hasznodra is válik. Kreatív tevékenység, hobbi, kikapcsolódás, bármi ami nem az idegeidet eszi és a függésedet erősíti. Ha elmész megnézni egy filmet, akkor is 1-2 órát szórakozással töltöttél, és nem azon szorongsz hogy mi lesz veled a neten. Egy anonim oldalon. Egy haldokló anonim oldalon, amit egyik oldalról a trollok rágnak, másik oldalról pedig lassan a bezárás fenyeget, úgy megcsappant az aktivitás.


Gondolj arra, hogy minden küszködés és erőlködés amit itt az oldalon elértél (és még szarul is érzed magad tőle), egy napon majd megy a levesbe és törlődik mindörökké. Ne a számok és statisztikák alárendeltje legyél, mert ezek egy gombnyomással el lehet tüntetni, mintha sosem lettek volna itt.

Annyi akaraterőd pedig legyen már, hogy ha látod hogy rád szálltak, akkor ne akarj ellenszélben bizonyítani, hanem hagyd rá a trollokra a hülyeséget és lapozz tovább. Ezer másik kérdés van még az oldalon, ahol esetleg valós segítséget is várnak, nem csak a vég nélküli "ha ekkora a farkam az elég?" kérdések, meg a virtuális recskázás arra, hogy ki milyen baszással kapcsolatos dolgot kérdez épp.

2022. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok függő, bármikor abba tudnám hagyni, ha találnék értelmesebb elfoglaltságot. Csak éppen nem találok. Nem is tudom mit csinálnak a korombeliek. Némelyek gyereket, de attól távol szeretném magam tartani.
2022. júl. 24. 12:57
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerkessz wikipedia-t. Ez most komoly, én is most kezdek átszokni oda. az legalább megmarad és "hasznos". Itt a sok gy*k*r mindent is lepontoz ami a kényes izlésüknek nem tetszik. Mert nem értik a "hasznosság" és a "tetszik" közti különbséget.
2022. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Korábban szerkesztettem, és otthagytam. Némely szerkesztő rosszabb, mint az itteni válaszolók.
2022. júl. 24. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nyugodtan elhiheted hogy kb mindenki tesz a korodra, mert a kor nem csak a gyakorin, de a valóságban sem = tapasztalat és tudás.


Másrészt meg a pontozás olyan dolog, hogy megesik, hogy lepontoznak random is, de ha netto folyamatosan lepontoznak mindig ott könnyen lehet, hogy nem is a pontozókkal van a baj, hanem fordítva, és ez nem támadás, csak jelzés szimplán.

2022. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

hát, a szexualitás kategória már csak ilyen...

Próbálj inkább a komolyabb, konszolidáltabb témákban válaszolgatni (ételek-italok, kultúra-közösség, otthon, sport, utazás), azokban talán kevesebb a troll.

2022. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezek nem trollok, hanem ostoba gyerekek, akik azt hiszik, hogy helyes válaszokat adnak.
2022. júl. 25. 20:42
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Na, hát ezzel a stílussal valahogy nem csodálkozok a dolgon.
2022. júl. 26. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!