Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi lesz ha valaki ki írja a...

Mi lesz ha valaki ki írja a korát ami 16 év alatt van?

Figyelt kérdés

Tiltas, törlés vagy valami komolyabb rendőrségi eljárás?

Pl ha így írja alaki 13 L vagyok és nem jött meg meg a menstruációm, mi a gond?



2022. aug. 3. 05:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező! Mivel az oldal annyira anonim, hogy akár eldobható email-címmel is regisztrálhatsz, és ahhoz sem kell megadni valós adatokat, hogy ilyen legyen, a moderátornak eléggé korlátozottak a lehetőségei.

Lehet 6 éves és 116 a valóságban mindegy. Ha 16-nál fiatalabbnak mutatod magad, akkor törvényi kötelezettsége a törlés. Nem is tehet mást, ha nem akarja bajba sodorni a céget.

Ez lehet életkor kiírása, vagy gyerekes téma, viselkedés. Hiteles módon ellenőrizni nem tud. Csak az írás.

Mivel bűncselekményt azzal nem valósítasz meg, hogy 14 évesen érett felnőttnek mutatod magad, vagy nagypapaként kisiskolásnak a rendőrségnek ezzel nincs semmi dolga.

2022. aug. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%

Én jelenteni szoktam és törlik a kérdést és gondolom a fiókot is.

De vannak esetek amikor nem jelentem, mert olyan a történet, hogy inkább segíteni próbálok. Sok esetben láttam már olyant, hogy nem került törlésre egy olyan kérdés amit 16 éven aluli írt ki. A moderátor is ember!

2022. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ment a levesbe a kérdező :D
2022. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Tiltották
2022. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%
De miért tiltották volna?
2022. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Le lettem pontozva, de egyértelműen leírtam, milyen lehetőségei vannak a modinak.

Ha valakit ok nélkül kipaterol, legfeljebb pár ember mérges lesz. Ha bent hagyja, milliós bírságot kaphat a cége.

Ha úgy ír, hogy „ha így írja alaki 13 L vagyok”, az formálisan nem jelenti azt, hogy a kérdező maga az, de sejthető.

2022. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
47%
#15 próbálj privátot írni neki, meglátod
2022. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
57%

Az is lehet, hogy a kérdező saját maga törölte a fiókját, akkor is ez a szöveg jön. De ha tiltották is, biztosan nem ezért a kérdésért, mert akkor magát a kérdést is törölni kellett volna.


Egyébként igen, ha valaki kisebb számot ír, tiltásra kerül. Ezért írom mindig azt, már sokéve, hogy ha valaki pl. 14 éves, írjon akkor is 16-ot.

2022. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
De ő nem az életkorára írta a "kisebb számot"...
2022. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
79%
Igen, tudom, de attól még bármi másért tilthatták.
2022. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!