Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi ez az üzenet? Unatkozik...

Mi ez az üzenet? Unatkozik valaki, vagy egy botról van szó?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben többször (két különböző fiókról) kaptam itt privát üzenetet, amiben ez állt:

"Szia! Bocsáss meg, hogy csak így rádírok privátban, de ha kérdésképpen tenném ki, valószínűleg nem kapnék komoly válaszokat. Megengeded, hogy kérdezzek valamit?"

Első alkalommal még kedvesen válaszoltam is neki, mert egy olyan kérdés kapcsán írta az üzenetet, ahol utaltam rá, hogy privátban szívesen segítek a kérdezőnek. A kérdése végül az volt, hogy "Szerinted mi számít kicsi pénisznek?" Azóta többször kaptam ilyen üzenetet más fiókról, aminek a tárgyában mindig csak egy random betű szerepel. Teljesen eltérő témájú kérdéseknél talál meg, de egyik sem a szexualitás kategóriában van, nem szoktam ilyenekről beszélgetni itt.

Ez egy szörnyen unatkozó troll lehet? Vagy valami bot? Mit lehet tenni ellene? Kezd kicsit unalmas lenni. Még ha vicces lenne, de így... Persze tudom, hogy le lehet tiltani, de több fiókról is csinálja, tehát ez nem sokat ér.



2022. aug. 28. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvannak a levelek továbbítsd a modiknak, majd a körmére néznek.
2022. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem bot, csak szerencsétlen, szociálisan perifériára szorult emberek, akiknek nem maradt más esélyük a többiekkel való kommunikációra, mint hogy kéretlen üzenetben zaklassanak másokat. A való életben, de még a neten sem tudnak ilyen interakciókban részt venni, így anonim módon próbálkoznak be, hátha 100 ilyen kiküldött üzenetből 1-2 betalál, és akkor horogra akad valaki. A második rosta, hogy ha válaszolsz neki, akkor el tudja-e terelni a beszélgetést valamilyen perverzió irányába vagy sem, esetleg rá tud-e venni hogy ne csak beszélgessetek, hanem más platformokon és módon ki tudjon elégülni.
2022. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Erre az email címre kéne? moderator@gyakorikerdesek.hu

#2 De az a furcsa, hogy a válaszokra nem reagál. Igaz, nem komolyan válaszoltam neki soha, de pl. a második ilyen üzenetére valami olyasmit írtam, hogy tudom, mit akar kérdezni, és marhára unatkozhat, ha nincs jobb dolga. Simán beleállhatott volna a vitába, vagy tovább provokálhatott volna, de nem tette.

Egyébként most megnéztem, és egyetemmel kapcsolatos kérdések alatt talál meg mindig.

2022. aug. 28. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, arra a címre küldheted.
2022. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Ilyeneket én is szoktam kapni. Nem bot, csak nincs normális élete az illetőnek.
2022. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket én is kaptam már többször. És igen, a szexualitástól nagyon távol álló kategóriákban.
2022. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyet én azonnal tiltom.
2022. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!