Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tényleg ennyire el lett...

Tényleg ennyire el lett árasztva ez az oldal trollokkal vagy tulajdonképpen arról van szó hogy sokan egész egyszerűen súlyos szövegértelmezési gondokkal küszködnek ?

Figyelt kérdés

Tehát pont ma raktam ki egy nagyon is értelmes kérdést , amit egyesek ( legalábbis látszólag ) úgy értelmeztek hogy hadilábon állok a kéményellenőrzés gyakorlatával :


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1192..



Azt nagyon jól tudom hogy az Internet tele van trollokkal , de ezek szerint tényleg ennyire el lett árasztva ez az oldal velük hogy még a " törvények, jog " kategóriá sem nyújt ellenük mentsvárat ?


Vagy pedig egyesek tényleg annyira súlyos szövegértelmezési gondokkal küszködnek hogy az jön le nekik a kérdésemből hogy kifogásolom a kéményellenőrzést , annak ellenére hogy abszolút nem arról van szó ?



2022. szept. 16. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Trollok, és érinthetetlenek. Egyrészt nem nyúlnak hozzájuk mert ők generálják a forgalmat, másrészt nem tudnak hozzájuk nyúlni, mert az agresszívebbeket tiltani sem lehet, VPN-nel megkerülik. Ugyanez a trükk segít abban, hogy több fiókból az értékeléseket is manipulálni lehessen, így nemcsak pökhendi stílusban tudják alázni a kérdezőket, de annyi fiókból szavazzák fel magukat és mindenki mást le, hogy az oldal őket számolja el hasznosnak.

Ez van, ez már az oldal utolsó időszaka az összeomlás előtt.

2022. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alig kaptál valamit. Szerintem ez nem volt vészes. Nyilván az illető közölni akarta a saját álláspontját, de legalább nagyjából a kérdéshez szólt hozzá. Lehet, hogy volt egy rossz tapasztalata, lehet, hogy kötelességtudó hivatalnok. Ha lennél influenszer, megtudnád mi az, amikor minden gátlás nélkül tolják a hülyeséget és a rosszindulatot.
2022. okt. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Mindkettő.


Az biztos, h tele van az oldal olyan lúzerrel, aki az eletben nyuszi, itt viszont jól megmondja.

Viszont az is tuti, h itteniek tobbsege nem az eszéről híres.


Tegnap tettem fel kerdest, es nekem esett vki, mert nem tudta ertelmezni az egyik valaszt, igy nem ertette, mire reagaltam.

De szinte minden kerdesnel van vki, akinek szajbaragosan el kell magyaraznom a kerdest, mert nem erti, de azert kotekedik.


Az biztos,h a tobbseg itt elegge frusztralt es ostoba.

2022. okt. 8. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!