Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Észrevettétek, hogy " fiatalod...

Észrevettétek, hogy " fiatalodik" az oldal? Csupa olyan válasz jön, hogy Anyukám így, Anyukám úgy csinálja.

Figyelt kérdés
A Gyerekek oldala lett, csupa gyerekes kérdés- tíz órai, kedvenc süti,energia ital stb. Hol lehet már komolyan tapasztalatot cserélni háztartás-főzés ügyben.Az lenne a jó, ha az Anyuka irna, nem a Gyerek, aki látta Tőle mit csinált.
2010. szept. 26. 07:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%

Főzőcskézünk,főzőcskézünk?


A temetők meg üresek?...xD


f28

2010. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
33%
Akkor miert nem mesz valami fozos forumra, te szerencsetlen? Am nem csak erre a kerdesre vonatkozoan, de miert ne lehetne tapasztalata egy fiatalnak is? Tudjatok sokan vannak, akik nem a konyvek vagy a gep elott gornyednek allandoan, hanem eljarnak mindenhova es elik az eletet, tapasztalatokat szereznek, latnak erdekes dolgokat a vilagban. Egyes kerdeseknel meg jol is jon, ha fiatalabbak valszolnak, rugalmasabban, lazabban allnak a dolgokhoz, nem ilyen begyoposodott agyu ontelt felnottek, mint te vagy.
2010. szept. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
30%

Csókolom,nekem anyukám jól tud főzni.

F/2

2010. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

Azért nem ennyire egyszerű a helyzet. Én pl. 22 éves vagyok, évek óta saját háztartást vezetek. Viszont mivel anyagilag nem vagyunk túlzottan elrugaszkodva, sok mindent azért nem tudok megcsinálni, mert nincs hozzá valamilyen eszközöm (pl. eddig a kürtőskalács ilyen volt, de tegnap kaptam végre kürtőskalácssütőt :D ). De anyukámtól láttam, hogy hogy csinálja az adott dolgot, sőt a legtöbbet tanította is.

Ilyenkor azt írom én is, hogy anyukám így vagy úgy csinálja. Sőt ha valamit én is úgy csinálok, ahogy tőle tanultam, és az elmúlt néhány év alatt bevált, akkor is valószínűleg azt fogom írni, hogy anyukám így csinálja. Elvégre tőle tanultam, a minimum, hogy megemlítem ezt :)

2010. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

Hogyha ennyire zavar a sok fiatal, miért nem szólsz a felnőtt, érett, értelmes barátaidnak, hogy regisztráljanak és emeljék a színvonalat?

Ha meg ennyire eleged van, akkor menj más fórumra. Értelmetlen itt hisztizni.

2010. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
A gyik az nem veszélyes állat
2010. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát az eddig érkezett sok éretlen válasz is engem igazolt, egy-két kivétellel. Válaszoltak mindazok, akikre gondoltam a kérdésemben. Téma lezárva. 23/F.
2010. szept. 26. 13:57
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
Most rettentő kemény volt a fellépésed. Ne itt éld ki magad, ha kicsi a farkad.
2010. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
61%
loooooooooooool ez a nap vicce azt mondja 23/F :D:D:D:D:D Mintha ő aztán oan veszett idős lenne :D:D Hallod te naon hülye vagy :D:DD:
2010. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a 23F-en én is jót derültem. Holnap már a nyugdíjért vered magad.
2010. okt. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!