Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jó lenne-e, ha a kérdező...

Jó lenne-e, ha a kérdező válaszait is lehetne pontozni egy kérdés alatt?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 21:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Igen, de csak a kérdező látná a százalékos eredményt
34 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem. De ha kérdést lehetne, én ezekre rendre nullát adnék. Hetente felbukkan, értelem nélkül.

Teljesen logikátlan. Saját kérdésére higyan tud hasznos vagy haszontalan feleletet adni?

A jelentési lehetőség nem elég?

2022. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

NEkem inkább az lenne jó ötlet, ha a kérdés jelentésénél lenne egy "egyéb" opció, ahol lehetne írni egy-két mondatot, hogy mi a gond vele.

Többször van, hoyg kezdetben normális kérdésnek tünik és a kérdezö válaszaiból derül csak ki, hogy provokáció vagy trollkodás - és ezt nem lehet bejelölni

2022. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

De a válaszait tudod jelenteni. A napokban is volt legalább egy ilyen. Normálisnak tűnt, de mindenkinek csak beszólogatott. Törölve lett a kérdés.

Vannak védett felhasználók, akiket valamiért nem bántanak, pedig sterintem ártanak a cégnek.

Ilyen az alaszkás, a buszmegállós, vasúvonalas, főútvonalas stb. sirozatlövő is.

2022. szept. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Emiatt a kérdés miatt írtam ki ezt a kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..

Itt elég agresszív és értetlen a kérdező, sokszor lepontoztam volna a válaszát.

2022. szept. 24. 08:38
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Én úgy gondolom, hogy igen és ez a jogosultsági szintbe is legyen beleszámolva.
2022. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem, hülyeség, logikátlan.
2022. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
25%
Néha nem ártana.
2022. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Nincs értelme.
2023. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!