Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyakori kérdések letiltás?

Gyakori kérdések letiltás?

Figyelt kérdés

Ha valaki letilt, akkor ezt az üzenetet írja ki?


"A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"



2022. nov. 7. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom. Ez engem is érdekelne, rengeteg embert tiltottam már le. Konkrétan mindenkit, aki bármilyen ptivatot írt.
2022. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Derítsük ki.

Írj rám, tiltalak, ha megkaptad a megfejtést akkor oldom a tiltást, amint megírtad itt hozzászólásban.

2022. nov. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha siman csak letiltott, az uzeneteid olvasatlanul torlodnek es errol se te, sem o nem kaptok ertesitest.


A hibauzenet amugy eleg egyertelmu, nem tudom miert kombinalsz bele olyasmit ami nincs odairva.

2022. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy teljesen törölt vagy tiltott profil miatt van, ha csak az üzeneted tiltja attól még el tudod neki küldeni csak enm kapja meg.
2022. nov. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ami érdekes, hogy látszik még a nick neve az üzenetek között, viszont van olyan üzenet (korábbi, más embertől), ahol már csak random betűk és számok látszanak. Nem értem az összefüggést.
2022. nov. 8. 06:26
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
A tiltásnál megmarad a neve, mert a profil létezik csak nem tudja hasznalni, ha törli a profilt akkor a neve is eltünik.
2022. nov. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, hasznos volt.
2022. nov. 8. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!