Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyek voltak a legbunkóbb...

Melyek voltak a legbunkóbb hozzászólások, amelyeket itt kaptatok?

Figyelt kérdés

En peldaul feltettem nehany kerdest arrol, hogy kinek melyik orszag volt rokonszenvesebb, lehetoleg szemelyes tapasztalatai alapjan (pl. Albania, Macedonia vagy Montenegro; Chile, Argentina vagy Uruguay, stb.). Olyan orszagokrol kerdezoskodtem, amelyekkel magam is sokat foglalkoztam a tanulmanyaim es a munkam soran. Errefol egy t. hozzaszolo ma immar ketszer beleboffent, hogy aszongya, "A vilag osszes orszagat fel akarod itt sorolni? Jelentsetek mar fel!"


Nektek is voltak ilyen eseteitek?



2022. nov. 15. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Xd
2022. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem bunkóság. Rengeteg ilyen széria kérdés születik mostanában, és legtöbben unalmasnak találjuk. Nem szabályszegő, és valamiért forgalmat generál. Azaz reagálunk rá. Tudod, ha valaki felteszi ezt a kérdést, sem gond nincs vele. De amikor naponta előjön, más nevekkel, az aligha valós érdeklődés.

A legdurvább reakciókat kérdezőktől tudod kapni. Kérdez valamit, amire próbálsz is értelmesen válaszolni. És lehord, mert ő nem arra kíváncsi. De hogy mire, az titok.

Vannak kérdések, amelyek bűncselekmények elkövetéséhez kér segítséget.

Most pl. van egy a közlekedésben. Agresszív, másokat súlyosan veszélyeztető magatartáshoz javasoljunk neki autót.

Felhívjuk rá a figyelmet, hogy ez helytelen, és lehord minket.

2022. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez eleg szomoru es kiabrandito. Elvileg a buncselekmenyhez segitseget kero kerdeseket jelenteni lehet a moderatoroknak, ugye?
2022. nov. 15. 14:12
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

9-es!

Valószínűleg albánia nagy "a" betűjével buliznak.

2022. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

A szokásos frusztrált 40 felettiek mindig jönnek beszólni, megnevelni.


egyébként ha felismered, hogy az itt az többség kb. egy frusztrált árufeltöltő, máris nem fog annyira zavar, hadd kötekedjenek az átlag proletárok.

2022. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, a megnevelesi hajlandosagot en is tapasztaltam, foleg a csaladi topikban. En rendszerint igyekszem arnyalt, win-win tanacsot adni, ha valamilyen csaladi nezetkulonbsegrol van szo, es ez nemegyszer kihuzza a gyufat azoknal, akik a zero-sum elve alapjan valamelyik felre vegleges hatallyal kiosztjak a patas ordog szerepet.
2022. nov. 16. 10:08
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

én már gyakorlatilag mindenhol: "miért olyan biciklit vettél" lecsesz, mint ha 14 éves lennék, ő meg az anyám.

Elmondja, máskor feltehetek ilyen kérdést, ha igen, hogyan fogalmazzak. Rendre utasít, hogy ilyen aprócseprő dolgokkal ne foglalkozz stb.


egy csomó itteni ember hibbant.

2022. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 NTBS ***** válasza:
100%
Személyemet sértő megjegyzések sora. Nem akarom idézni.
2022. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Nálam ez határ a magyar helyesírás szabályainak a semmibevételénél kezdődik, és az ehhez társuló, végtelen felé lineárisan konvergáló ostobaság a felső határértéke.
2022. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Volt egy válaszoló, gúnyolódott rajtam amiért vannak mentális betegségeim, kiforgatta a szavaim, hogy biztos nem szedem a gyógyszereim, pedig egy árva szót sem szóltam a gyógyszerekről! De ő, nyilván mentalista, simán kitalálja xD Az se tetszett neki, hogy Z generációs vagyok. Mintha tehetnék arról, hogy mikor születtem.....
2022. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!