Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyek voltak a legbunkóbb...

Melyek voltak a legbunkóbb hozzászólások, amelyeket itt kaptatok?

Figyelt kérdés

En peldaul feltettem nehany kerdest arrol, hogy kinek melyik orszag volt rokonszenvesebb, lehetoleg szemelyes tapasztalatai alapjan (pl. Albania, Macedonia vagy Montenegro; Chile, Argentina vagy Uruguay, stb.). Olyan orszagokrol kerdezoskodtem, amelyekkel magam is sokat foglalkoztam a tanulmanyaim es a munkam soran. Errefol egy t. hozzaszolo ma immar ketszer beleboffent, hogy aszongya, "A vilag osszes orszagat fel akarod itt sorolni? Jelentsetek mar fel!"


Nektek is voltak ilyen eseteitek?



2022. nov. 15. 13:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A családi topik az katasztrófa. Ott aztán minden van. A többi topikban egész normálisak.
2022. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
#10 a pszichológus tényleg sokat segíthet. És sajnos az idióták elleni szert még nem találták fel. Az ostoba eltapossa a nála butábbakat, az intelligens pedig lehajol a nála butábbak előtt.
2022. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

10-es vagyok.

12-es

Igen, ez igaz amit mondasz! fölösleges leállni vitatkozni az ilyenekkel, úgyis csak olaj lenne a tűzre.

2022. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
91%
Sajna minden népszerű magyar csoport tele van aggresszivitással a neten. Azért emelem ki hogy magyar, mert külföldi csoportokban kevésbé tapasztalom ezt…
2022. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdésre való hozzászólás:

- amiért nem vagyok hajlandó gyk-n ismerkedni társkeresés szempontjából, nem érdemlek senkit, mert aki tényleg akar ismerkedni, az mindenhol minden körülmények között esélyt ad rá


Hozzászólásra való hozzászólás:

- remélik, megdöglök, világéletemre egyedül maradok, b...on meg egy horda kankósf...ú kancigány és társai, amiért vannak bizonyos elvárásaim és preferenciáim ismerkedéskor (olyan baromira irreális és teljesíthetetlen dolgok, hogy legyen nálam idősebb az illető és ne legyen egy merő köpedelem a helyesírása), meg amiért nem vagyok hajlandó egy random szűz gyk-felhasználóval dugni (legjobb, úgy, hogy akkor épp foglalt voltam, és ezt le is írtam)


meg sorra hazugoznak le olyan dolgok miatt, hogy:

- voltam együtt olyan férfival, aki kevesebbet keresett nálam, és nem a pénz miatt szakítottunk

- úgy keresek 600e-t irodai munkában, hogy nem sz..tam fel magam és nem volt protekcióm

- nem volt chad egyik párom sem

ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!