Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ennyi rosszindulatú,...

Miért van ennyi rosszindulatú, kötekedő kommentelő manapság?

Figyelt kérdés
A nagy részét elengedem a "fülem mellet" de van ami már tényleg sok. Ha visszaszólok, akkor meg engem tiltanak le. Privátba meg töröl, és ennyi. A másik, hogy vannak akik sportot űznek abból hogy lepontoznak. Miért van ez? Régebben nem volt ennyi gyö*ér itt.

2022. nov. 21. 11:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
csak
2022. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%

Én arra lennék kíváncsi, hogy miért csillagozod ki, amikor legyökerezel másokat.

Szégyelled? Félsz? Gyökér.

2022. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 NTBS ***** válasza:
76%
Az emberek zöme problémákkal küszködik és ez így nyilvánul meg náluk.
2022. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
84%
Nem tudom ti mit olvastok, itt abból űznek sportot, hogy a hülyeségeket felpontozzák.
2022. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Darius- ***** válasza:
65%
Nem engedheted meg, hogy rajtad kifogjon egy troll ugy, hogy bekapcsolodsz a vitajaba, amelyet kiprovokalna. Ha kapna ra valaszt. Én vagy nem valaszolok vagy olyat irok, amit nem szeretne olvasni egyéb dologrol (nem sértegetésre gondolok). Tehat elvarja bekapcsolodjal abba a csevejbe, amit o el szeretne inditani valamirol. Nem kell erre reagalni, mert nem kivansagmusor az élet. Raadasul egy ismeretlen személyrol van szo, nem kell neki megfeleni.
2022. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
18%

#5


Szerintem valójában arról van szó, hogy nincs más érved, ezért a vitapartnered letrollozásával próbálkozol, mert akkor úgy érzed nem kell érvelni.

2022. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Darius- ***** válasza:
90%

5- Nem. Azért nem valaszolok, mert azt szeretné. Nem engedem, hogy o iranyitsa a beszélgetést, nem az lesz, amit szeretne.

Természetesen ez trollok esetében érvényes, normalis beszélgetésnél nem.

2022. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
25%
Mert attól függ az objektív igazság, hogy ki irányítja a beszélgetést? Egyre úgy tűnik, hogy te valóban az igazságot akarod elkendőzni.
2022. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Darius- ***** válasza:
43%

5-Miért is kéne részt vennem olyan beszélgetésben, amit a masik szeretne ? Lehet engem nem érdekel a téma. Az élet nem kivansagmusor. Hidegen hagy azt hiszi-e a masik nem tudom ra a valaszt vagy azt, hogy nem lattam, vagy éppen azt, hogy nem kivanok valaszolni.


Most peldaul ugy vélem, hogy nincs benned kompromissuum, nem arra torekszel, hogy a témat megértsd, hanem arra hogy ellentmondj. Ezért a kovetkezo kommentedre nem fogsz valaszt kapni itt.

2022. nov. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Én ezt a pontozód dolgot sem értem, most akkor mi van ha lepontozták? Ennél már csak az jobb mikor utána bekérdi hát de miért pontoztatok le? Aztán kap még egy lepontozást.
2022. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!