Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ellenségesek velem a...

Miért ellenségesek velem a kommentelők? Mi okot adtam rá, hogy így bánjanak velem? (Többi lent.)

Figyelt kérdés

Több kérdésemnél is igencsak aktívak voltak az ellenem felszólaló hozzászólók. Sőt, szinte mindenki felpontozta őket. Miért én vagyok a "rossz"? (Egy idő után még szép, hogy én is dühös leszek, és én is csúnyákat írok válaszként számukra.)

Itt látható néhány példa:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1127..


Illetve, néhány ellenpélda (ahol nem annyira rosszindulatúak a felhasználók):

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


Főleg itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1128..



2021. aug. 14. 17:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Megjegyzem, az első belinkelt kérdésemet egy másik regisztrációmról írtam.
2021. aug. 14. 17:29
 2/14 A kérdező kommentje:
(Illetve, a lenti kulcsszavaknál "Meg nem értést" írtam, de valamiért "értetlenség" lett belőle.
2021. aug. 14. 17:30
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én priviben olyanokat kaptam, amit ide nem írhatok le, mert vagy nem engednék át, vagy törölnék, mint a múltkor. Azért, mert nem tetszett a kommentem.
2021. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A kommentelők egy része itt éli ki a frusztrációját + manapság az empátia, az együttérzés hiánycikk az emberek többségénél.
2021. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Mivel kint van a felhasználóneved, már sokan ismernek és tudják hogy milyen ember vagy, ezért a nagy rosszindulat.

Érdekes módon az elmebetegebb kérdéseidet meg a provokációidat nem linkelted be, csak a normálisabbakat.

2021. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem csak veled azok,itt mindig vannak"megmondó" emberek.
2021. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Régen nekem is írogattak ilyen elmebeteg felhasználók,amíg kint volt a nevem nyilvánosan.
2021. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon fiatal lehetsz, és nem ismered a történetet. Az úgy kezdődött, hogy 10-15 évvel ezelőtt a GYK egy tök jó, színvonalas oldal volt, jó közösséggel. Minden simán ment, tök jól elvoltunk, mint bármelyik régi fórumon.


Aztán jött az üzemeltető, és agresszíven, a felhasználók megkérdezése nélkül "felújította" az oldalt. Akkor lett az egész teleszarva reklámmal, akkor lettek a privát üzenetek emailről szolgáltatói szerverre átmozgatva, a kategóriák megkavarva és feleslegesen bonyolulttá téve stb.


Abszolút minden visszajelzést figyelmen kívül hagytak, a mai napig kénytelen az ember minden egyes felhasználót letiltani, ha nem akarja, hogy a "kedves" Webminute a magánlevelezését olvassa. A mai napig szét vannak marva a kategóriák, mindegyikben 3 emberrel, közösség többé nem létezik.


Ma már az oldalt a pöcegödrök egyikének tekintjük, és csak azért járunk ide, hogy kiéljük idegbeteg vágyainkat, és elriasszuk a random közönséget, akik abszolút nem képesek már közösséget alkotni. Minden egyes troll komment, ami csökkenti a reklámbevételt, már megérte. Ti meg ha magatokra veszitek, a ti gondotok. Ha itt lettetek volna 10 évvel ezelőtt, és még hangosabbak lehettünk volna, talán meghallja valaki...

2021. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat (is).


17:54 (nyolcas válaszoló):

28 éves vagyok, már 2010 tavasza óta használom az oldalt. Tehát tudom, milyen volt.

2021. aug. 14. 17:58
 10/14 A kérdező kommentje:

Ötös válaszoló:

Kérlek, konkretizáld, mit értesz elmebeteg kérdések és provokáció alatt. De ha már itt tartunk, tény, hogy nem vagyok normális. És néhány kérdésből nem lehet kiismerni az ember személyiségét.

2021. aug. 14. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!