Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám olyan mint a rosszindula...

Anyám olyan mint a rosszindulatotú facebookon kommentelő mamák hadserege Hogyan tudnám megváltoztatni a világszemléletét egy kicsit pozitívabb irányba megváltoztatni? Van erre valami jó trükk/praktika?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
letiltod fb-ról
2022. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
" a rosszindulatotú facebookon kommentelő mamák hadserege.." Mondjuk azt nem tudom, hogy milyen " a rosszindulatotú facebook" de, hogy nagy szöveged van az biztos! Mit tervezel, mi leszel ha nagy leszel?:-)
2022. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miket csinál? Mivel kapcsolatban kommentel a fb-on?
2022. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Van egy nagyon jó trükk. Elfogadod, hogy felnőtt ember, és nem a te felelősséged megváltoztatni, sőt, jogod sincs hozzá, hogy elvárd, más is úgy gondolkodjon, mint te. Lehet értelmesen beszélgetni, úgymond vitázni, ami vagy elgondolkodtatja az embert, vagy nem. Gondolom még fiatal vagy. Majd rájössz, hogy ez a barátaiddal, szerelmeiddel is így lesz.

Ha azt akarod, hogy valaki abszolút egyetértsen veled, vegyél egy kutyát, és neveld meg a saját szád íze szerint.

2022. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Jaj, komolyan nem is értem azokat, akik egész nap a fb-on fröcsögnek, azt a sok megkeseredett, undorító nőt. Én is nő vagyok, de eszembe nem jutna odakommenteleni valamihez valami trágárságot, inkább elmegyek edzeni vagy fodrászhoz. Az ilyeneket hogy kívánja meg a férjük?:D Süt a savanyúság a szavaikból, nagyon gáz.
2022. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
69%

Hagyd fröcsögni!Mindenkinek szíve joga ugy viselkedni ahogy akar.Majd a Fb.vagy akibe beleáll letiltatja. Sokadjára meg majd szépen kirakják a csoportokból.

Akkor majd aztán a tettek mezejére lépve, bepattan a mopedjébe oda bátorkodik és ugyan úgy állon patint vkit mint aki a M-Z.Pítört a minap.

Akkor majd büszke is lehetsz rá! 😉

2022. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mint FB-n szokás: Ha nem tetszik nem kell vele foglalkozni :)
2022. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!