Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Törölt válaszokról miért nem...

Törölt válaszokról miért nem küldenek üzenetet? Honnan tudhatom meg, hogy melyik válaszomat törölték?

Figyelt kérdés

Kérdés törlésnél jön egy piros, teljes ablakos üzenet, viszont válasz törlésnél semmit nem küldenek.

Csak onnan tudom, hogy lehetett valami, hogy a szintek és jogosultságok résznél tegnap még 0% volt, most 1%. Kérdést nem töröltek, mert arról kaptam volna ugye üzenetet.

Viszont kíváncsi lennék, hogy melyik választ törölték, ezt honnan tudhatom meg?

Az nem opció, hogy végiggörgetem mind a kb. 400 kérdést, amire eddig válaszoltam, meg nem is emlékszem mindre. Van más megoldás?



2022. dec. 7. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És indokolni sem szokták. Bár furcsa is lenne, ha kapnék egy értesítést, hogy nem az a véleményem amit leírtam, mert egy moderátor ezt jobban tudja.
2022. dec. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
A jelentett tartalmak törlése pár órán belül megtörténik, de jellemzően 24 órán belül. Nagy eséllyel benne lesz az elmúlt 1 nap megválaszoltjai között és nem kell napokra-hetekre visszamenőleg keresni. Valamint ha nem pörgős kérdés volt és emlékszel a válaszok számára, az oldal levonja belőle a tiédet (ha egy kérdés alatt 10 válasz volt, és a megválaszoltak listájában 9-et ír, akkor esélyes, hogy a te válaszodat törölték).
2022. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam figyelmeztetést válasz törléséről. Trollokkal nem voltam túl türelmes, és megkérdőjeleztem értelmi képességüket. Nem adott válaszra írtak, hanem csak arra, hogy túl sok munkát adok.

Tudomásul vettem, és igyekszem udvarias lenni.

Szerintem olyan mennyiségű törlés van naponta, hogy nincs kapacitás mindent egyenként megindokolni.

Nem látunk bele a rendszerbe, de el tudom képzelni azt is, hogy túl sok jelentés után akár script is töröl. Nem biztos.

Vagy csupán a sok panasz nyomán olvasás nélkül.

Sokszor érzem úgy, hogy el kellene olvasni az összes hozzászólást is egy objektívebb rendtételre, amit megint nem tartok olyannak, amire feltétlenül van kapacitás.

Zavart szokott okozni a törlések, amikor az arra adott reakció marad. Vagy elcsúsznak a hivatkozások. Lehet a rendszer nem különíti el ezeket, és ha egy szabálytalan válaszra adott, de egyébként nem kifogásolható reakciót törölnének, akkor az adott felhasználó minősítése ugyanúgy romlani, mint a renitensé.

2022. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3: Az Index fórumán sincs indoklás (kivéve néha a modus moderandi megfelelő paragrafusának száma), de automatikusan jön üzenet, hogy az alábbi válaszodat töröltük - és ott van beidézve az ominózus komment.


Ez azért elég hasznos, mert vissza tudod nézni, hogy mit műveltél, és hogy legközelebb óvatosabban fogalmazz... :)


Nyilván a GYK-nál nincs lefejlesztve ez a fícsör...

2022. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem kell ezt annyira komolyan venni. Meg is őrülnék 35000 válasszal a hátam mögött ha azon kínlódnék éppen mit töröltek. :D

Egyébként a legújabban megválaszolt kérdéseidnél nézz körül, ott lesz valahol a törlés. A régebbi kérdéseknél már nem is engedi a rendszer jelenteni sem a kérdéseket, válaszokat.

Azt pedig ne várd el, (egy ingyenes! oldalon) hogy a moderátor kisdoktorit írjon neked minden törölt válaszodról. Többezer kérdésnél vizsgálják át a válaszokat a jelentések alapján.

2022. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Naponta törölnek pár száz választ, ha mindhez oda kéne írogatni az indoklást, szép kis idő menne el vele.
2022. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az a szintek és jogosultságok rész? Hol lehet megtalálni?
2022. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7: itt a lap alján a GYIK-re kattintva.


https://www.gyakorikerdesek.hu/help

2022. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Ezt nem is tudtam. Most már csak az érdekelne, hogy ki állapítja meg a Válasz hasznossági százalékom? Akinek válaszoltam, vagy bárki? És ezeknél a lenti pipa, X stb-nél kell(ene) kattintgatnom, ha mondjuk egy kérdést kiírok?
2022. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: bárki értékelheti, és abból adódik össze a hasznosság... igen, a pipákkal.
2022. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!