Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a véleményetek a gyakoriker...

Mi a véleményetek a gyakorikerdesek.hu-ról?

Figyelt kérdés
2022. dec. 12. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Elütöm rajt az időt.
2022. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Hogy aránytalanul sok a frusztrált és gyenge idegzetű ellenzéki a politika rovatban. Lehet, hogy egyszer hagyni kellene őket nyerni, mert ha ez így megy tovább, lassan szétdurran az agyuk. :)
2022. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

2010-2016 között jó volt itt.

Szerettem az oldalon elütni az időt. Kialakult egy kis közösség is, akikkel megosztottuk a napi dolgainkat. Szóval jó volt mazsolázgatni a kérdések-válaszok között, és dumálgatni a felhasználókkal.

Aztán elindult a színvonal egy lejtmenetben, és ez a mai napig egyre nagyobb tempóban csak zuhan. Egyre több a szenny az oldalon, kötözködnek, leugatnak, ha adott a lehetőség akkor addig a rövidke ideig nem egymást anyázzák, hanem összefognak a kipécézett személy ellen, mint a kivert szutykos kutyák egy csordában.

Ez a tipikus alja, csak a rosszindulat és irigység, ez jellemzi mostanában az oldalt.

Az olyan lepra kategóriákat mint a családi kapcsolatok és politika, már vagy 1 éve messziről kerülöm, mert rengeteg az iskolázatlan munkanélküli proli, akiknek a legnagyobb öröm ha ismeretlen embereket ócsárolhatnak. Műszaki beállítottságú ember vagyok, szóval elsősorban az ilyen jellegű kérdéseket keresem. Sajnos már ebben a témában is megszaporodtak az iskolázatlan, rosszindulatú hulladékok. Így már egy ideje azon filózok, hogy lehet hanyagolni kellene ezt az oldalt, és áttérni valami fórumra.

Változás úgyse lesz, a trollokat, prolikat, és a sittet nem fogják és nem is akarják eltávolítani, vagy legalább egy kicsit is megnehezíteni a dolgukat, hogy ne gyártsák szatyorszám az accokat.

A szemété lesz ez az oldal idővel.

2022. dec. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
95%
Régen jó volt, mára tragikus.
2022. dec. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Alapjában véve még mindig azt mondom, hogy nagyon szeretem. Bár már meg sem közelíti a régi önmagát. Ma már inkább csak megszokásból jövök fel, és ami még nem fordult elő nálam, hamar megyek is. Az emberek kötözködnek, mindenki megmondó, odamondó akar lenni. Alig van kérdés ami alatt nem osztják az észt a kérdezőnek, nem oktatják ki a kérdését illetően.

Aminek következménye ugyebár, hogy hasonlóan hozzám, sokan, a felhasználók nagy része mára inkább hanyagolja az oldalt mint látogatja. Így alig vannak kérdések, alig van forgalom az oldalon.

Volt időszak mikor szerettem levelezni is itt. De mára már az értelmesebbek elmentek, akik maradtak, azok közül is nem lehet tudni mikor kivel beszél az ember. Mikor és hányszor beszéltünk már, csak épp más névvel futott. Vagy épp párhuzamosan fut több fiókkal.

Szóval jó oldal, jó oldal lenne...Szeretem, szeretném még mindig szeretni...A csodában még mindig reménykedek, bár napról napra világosabb, hogy nem lesz itt semmiféle csoda. Ma már úgy indulok az oldalra, hogy egyáltalán nem lepődnék meg, ha véletlen nem nyílik meg mert lehúzta a redőnyt, nem lepődnék meg, nem érne váratlanul. De nagyon sajnálnám...

Ki kellene innen paterolni a szemetet, de kegyetlenül. Aki nem a kérdésre válaszol, csak kötözködik a kérdezővel, azonnal törölni. Egyszer csak megunná. Ok, hogy gyorsan csinál új fiókot, de folyton átvergődni azon a kezdeti lassúságon ami az alacsony szint miatt van, hamar bele lehetne unni.

Ha egy vegán kaja után érdeklődik, ne oktassák már ki, hogy márpedig húst enni kell. Vagy ha egy negyvenes pasi fiatal csajt keres, ahhoz sincs senkinek semmi köze. Vagy ha valaki megcsalja a párját. Na és, ő dolguk.

Lehet átmenetileg még jobban haldokolna az oldal ha a szemét ki lenne söpörve, de idővel fellendülne ahogy rájönnének az emberek, hogy újra élvezhetően használható.

Talán nem az értelmetlenre sikeredett kérdéseket kellett volna az oldalnak a facebookján reklámozni, és akkor nem a trollokat vonzotta volna be...

2022. dec. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

én már csak akkor jövök fel, az irodában nincs semmi dolgom, vagy kedvem dolgozni...

Ahogy feljebb is írták, ma már zömében frusztrált, kötekedő emberek vannak fent, ráadásul egyre több a szövegértéssel küzdő hozzászóló.


Ha felteszek egy kérdést, hogy 'mit vegyek fel télen farmer alá", akkor kioktatnak, hogy annyira enyhék a telek, hogy nem fázhatok nadrágban.

Lehordanak, hogy csak saját tapasztalatra alapozva írok véleményt :D megmondják, máskor kiírhatok-e kérdést és hogyan fogalmazzak stb. A múltkor értük el a mélypontot, amikor feltettem egy kérdést arról, hogy hogy viseljem el a rádiót munkahelyen, erre vmi bolond nő ott vergődött napokig kérdésemnél, hogy "vannak fontosabb dolgok is, meg sokan éheznek", vagy mit tudom én..

egyszerűen lassan annyi bolond ember van itt, mint az NSO fórumon.


Más oldalakon meg sokkal hamarabb kapok már értelmes választ, szóval nem tudom, van-e értelme az oldalnak.

Mostanában belépek, max. 1-2 kérdésre válaszolok, és lépek is ki.

2022. dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha a színvonal és a tendencia így marad ahogy most van, akkor néhány év múlva kampec neki...
2022. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
7: szerintem nagyjából pár év van még ebben az oldalban.
2022. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Én 2012-2016 között voltam középiskolás, az oldalra 2011ben regisztráltam. Akkor még lehetett 16 év alatt, most már nem.

Szerintem az oldal fénykora 2010-2016 volt, ahogy egy fenti válaszoló írta, statisztikailag viszont 2012es és a 2013mas év volt az oldal fénykora.


Akkoriban még sok értelmes válaszoló volt, ma nagyon sok a troll. Én 2016tól kezdve éreztem azt, hogy pl a politika rovatban , munkahely rovatban megjelentek a fidesz bérrobbanást sugalló kommentek, valamint most az ukrán-orosz háborúval kapcsolatban, igaz 2014ben a Kelet-Ukrajnai háború idején is az oroszbarát trollok.

2012-2014 között még a politika rovat is értelmesebb volt, igaz sok jobbikos volt, akik sokszor ÉSZ érvekkel kampányoltak a Jobbik mellett.


Ma kiírsz egy értelmes kérdést, erre lebunkóznak, kötözködnek. Sokkal jobb volt, akkoriban normálisan válaszolgattak, akkor is volt troll ,de most még több, sőt alig van értelmes válaszoló.

2022. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Igazából én szeretem ezt az oldalt.

Lehet tanulni a kérdésekből/válaszokból, de sajnos igen, a nagyrésze trollkodás.

Bevallom, én is sokat trollkodtam régebben, emiatt 2-3 fiókomat törölték, de már úgy vagyok vele, hogy inkább segítő válaszokat írok, vagy olyan kérdéseket, amelyek engem is érdekelnek. A jelenlegi fiókom több mint 1 éve megvan, válaszhasznosságom 70% felett van, szóval próbálok “vigyázni” a fiókomra.

2022. dec. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!