Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mennyit keres egy gyakorikérdé...

Mennyit keres egy gyakorikérdések moderátor?

Figyelt kérdés
Általában perceken belül reagálnak és sokszor elfogultan cenzúráznak szinte bármit amit akarnak, viszont évek óta semmit nem fejlődött az oldal pedig tele van reklámokkal. Mekkora költségvetéssel dolgozhatnak és hány moderátort alkalmaznak?

2022. dec. 16. 11:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Üzleti titokról kérdezel, senki nem fogja megmondani.

Nincs cenzúra az oldalon, moderáció van.

Az oldal fejlődik, de a fejlesztések többsége nem designbeli, így nem annyira látványos a változás.


[link]

Itt 6 főt ír, de a cég portfóliójában több oldal van, nem csak a gyk.

2022. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Legyen szíves ne kérdezzen ilyet! Ez egy elég személyes dolog, ilyet nem illik senkitől sem!
2022. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mi a különbség a moderáció és a cenzúra között?

Moderáció az lenne ha szigorúan a szabályzat alapján törölnék a válaszokat, csúnya szavakat stb de nagyon sokszor önkényesen, személyes vélemények alapján teszik.

2022. dec. 16. 12:03
 4/14 anonim ***** válasza:
99%
A cenzúra előzetes és jóváhagyáshoz kötött a megjelenés, addig nem publikus amíg le nem okézzák. A moderáció utólagos és csak eltakarítja a nem kívánatos dolgokat, a publikációt nem akadályozza.
2022. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Na de ki szerint mi az ami nem kívánatos ha sok esetben ők maguk is eltérnek a saját szabályzatuktól? Ez itt a kérdés.
2022. dec. 16. 12:11
 6/14 anonim ***** válasza:
99%
A moderátor egy munkakör, azt csinálja amit kiadtak neki utasításban. Tehát az üzemeltető dönt. Ha ki van adva, hogy egyes forgalomnövelő trollkodásokat tilos moderálni vagy törölni, akkor nem fogják. Ha a munkakörének része a nem egyértelmű tartalmak egyéni megítélése, akkor részben ő. Ezen viszont felesleges megsértődni, szubjektív dolgokat objektíven megítélni nem könnyű, és a szubjektív alap miatt valakinek úgyis szarul fog esni vagy igazságtalannak fogja tartani, míg mások nem.
2022. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazad van. Viszont akkor a korrektség kedvéért jó lenne ha valahol ezt feltűntetnék hogy nem teljesen elfogulatlanok, de én sehol nem láttam ilyet. A legjobb az lenne ha lenne más ilyen kérdezős oldal, de a Facebookon kívül én nem találkoztam hasonlóval legalábbis magyar nyelven, ahol forgalom is lett volna.
2022. dec. 16. 12:38
 8/14 NTBS ***** válasza:
12%
Szerintem nem sokat.
2022. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem annyit, mint egy ügyvéd vagy egy orvos :)
2022. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szeretnék moderátor lenni, tudja valaki, hogyan lehet jelentkezni, vagy milyen feltételei vannak?
2022. dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!