Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen frissítések lesznek...

Milyen frissítések lesznek ezen az oldalon, illetve ti milyeneket szeretnétek?

Figyelt kérdés

2022. júl. 31. 14:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Az első kérdésre senki nem tud válaszolni, mivel nem kérdezi ki senki a felhasználók véleményét, és nem jelenti be a tervezett vagy megvalósuló módosításokat.

A másodikhoz lapozz vissza a kategórián belül, rengeteg ilyen kérdés van, de semmit nem valósítanak meg belőle. Ebből látszik, hogy nem várható frissítés az oldalon.

2022. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

"Milyen frissítések lesznek ezen az oldalon"

Honnan tudjuk jobban nálad? Ha meg olvastál valamit, rajta, engem is érdekel, és szerintem másokat is!

2022. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%
Egy IQ teszt regisztrációkor nem ártana!
2022. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Nehogy jelentsem a válaszodat provokálásért!
2022. júl. 31. 17:53
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem a #3-ban semmi célzásértékű nem volt.

De ha nem értetted...


Két éve volt nagy frissítés, átalakulás. Nem hiszem, hogy hamarosan lesz bármi újabb változás.


Amit talán én leginkább szeretnék, hogy legalább egy 10 éves periódusban meghatározva látszódjon milyen korosztályba tartozó válaszol.

2022. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#5 Igazad lehet, azt hittem rám értette. Mindenesetre nem jelentettem. És köszi a válaszod
2022. júl. 31. 18:01
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet kikényszeríteni hogy valós adatokat adj meg. A 40-es predator ugyanúgy beírhatja hogy ő 16-25 év közötti és mehet a tini párkapcsolatok témába osztani az észt vagy épp rávenni valakit hogy küldjön magáról képeket. És mivel oda van írva és azt sejteti hogy a tizenéves korosztályba tartozik, vakon is nagyobb bizalmat adnak neki.


A felhasználóknak két lényeges dologgal kell megküzdeniük, és mégsem hajlandóak tenni ellene:

- trollok kizárása, hogy ne lehessen azonnal megkerülni VPN-nel az elavult IP alapú tiltást

- privát üzenetek fogadásának tiltása, hogy a kéretlen zaklatók végre le legyenek rázva


Ez a két legfontosabb, és utána jöhetnek a lényegi funkciók amikkel a használat válik egyszerűbbé (például keresés a saját válaszaid között, hogy ne kelljen ötvenedjére is ugyanazt leírni, mert ugyan emlékszel rá hogy már ezt többször is megválaszoltad, de lehetetlen előkeresni), és a végére jöhetnének az egyéb design és extra feature dolgok.

2022. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajna tudom, hogy nem lehetne valós életkort kicsikarni a felhasználókból.


Viszont ha a privát üzenet fogadását le lehetne tiltani, még inkább megcsappanna a látogatottság. Rengetegen csak a privátozás miatt vannak itt. Ha ezt megoldaná az oldal, az szinte felérne az öngyilkosságával.

2022. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
A fogadás tiltása alatt azt értettem, hogy lenne egy kapcsoló a beállításokban, hogy nem fogsz privát üzenetet. Aki akar az beszélgethet, aki nem, azt viszont ne zaklassák mások, mert nem azért van az oldalon. A jelenlegi rendszer katasztrófa, hogy bizonyos kategóriákban kiírod a nemedet és/vagy a korodat, és kapsz 20 bepróbálkozást, majd ha nem vagy nyitott ezekre, még a halál faszára is elküldenek és te leszel a hibás mindenért. Mert nem akarsz senkivel szexchatelni meg nem érdekelnek a faszos képek.
2022. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem rád értettem!
2022. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!