Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jobb-e, vagy rosszabb ,hogy...

Jobb-e, vagy rosszabb ,hogy az oldalra csak 16 éven felüliek regisztrálhatnak?

Figyelt kérdés

Én anno előző felhasználómmal 13,5 évesen regisztráltam, akkor még lehetett 2011ben 13 évesen regisztrálni, ma már nem. Anno 15 évesen már aktívan gyakoriztam 2012-2013ban akkor volt a legaktívabb az oldal.


Az a kérdésem, jó vagy rosszabb az oldal ,hogy nincsenek itt a sok 14-15 évesek, amik annak idején itt voltak.



2023. jan. 16. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek itt? Már hogy ne lennének? Ki ellenőrzi a korukat?
2023. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csomó kiskorú van, mint mindenhol. Én is gyakoriztam, mielőtt betoltottem volna a 16-ot 🙃
2023. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Ma legalább 10 olyan kérdést jelentettem, ahol vagy kiírta a korát a 16 éven aluli, vagy nyilvánvalóan az volt a kérdés megfogalmazásából. Itt vannak, és aki van olyan buta, hogy kiírja a korát miután bepipálta a nyilatkozatot hogy elmúlt 16, meg is érdemli hogy kitiltsák.
2023. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb lett, de ez minden oldalra igaz, ahol ilyen problémák vannak.
2023. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 fersk ***** válasza:
100%
Néha azt hiszem, ők vannak döntő többségben...
2023. jan. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajna én is úgy vagyok mint a #5. Itt vannak ők, nagyon is sokan. Túl sokan is.
2023. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
100%
Nem lényeg, mert nem tartják be a korhatárt.
2023. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem az oldal sara ez, mert eu-s hülyeség, de azok közül legalább a legnagyobbak.

Nem hiszem el, hogy bármikor is bárki komolyan gondolta valaki hogy majd azért mert nem töltötte be a kort akkor majd szépen nem regisztrál, vagy épp a 18-at betöltötted-e kérdések szintugy megállítanak bárkit is.

2023. jan. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is ezért csinálták.

Aki ezt kitalálta, annak valahogy bizonyítani kell, hogy dolgozik.

2023. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

Rosszabb. Eleve hülyeség a törvény, mert nem azt érték el vele amit kitalálták, meg sok esetben az emberek, vagy cégek életét inkább csak megnehezíti ez a GDPR. Azért ellenzem, mert mellette meg semmi "előnye" nincsen. Hátránya viszont annál inkább. Tehát nincs arányban a kettő.

Épp ezért szoktam itt írni mindig, hogy ha van valaki, aki nem múlt el 16 éves, de láthatóan segítségre van szüksége (pl. egy 12 éves lány kérdez valamilyen női problémákkal kapcsolatosan), akkor ne "rúgjunk" bele még egyet hogy már csak azért is jelentjük, aztán segítség helyett még jól ki is tiltsák.

Épp ezért én eddig sem jelentettem az ilyen kérdéseket, és ezután sem fogom, és örülnék, ha jóval kevesebb olyan felhasználó lenne, mint itt pl. a 3-as, akik még ezen élik ki magukat, illetve a 16 éven aluliakat is szoktam kérni, hogy ezesetben NE írják le a korukat, vagy 14 évesen is írjanak 16-ot...


Azért gondolkodjunk már. "Törvény szerint" 14 évesen már szexuális életet élhet valaki, de 15 évesen nem tehet fel kérdést egy névtelen oldalon? Abszolut nonszensz...

2023. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!