Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jobb-e, vagy rosszabb ,hogy...

Jobb-e, vagy rosszabb ,hogy az oldalra csak 16 éven felüliek regisztrálhatnak?

Figyelt kérdés

Én anno előző felhasználómmal 13,5 évesen regisztráltam, akkor még lehetett 2011ben 13 évesen regisztrálni, ma már nem. Anno 15 évesen már aktívan gyakoriztam 2012-2013ban akkor volt a legaktívabb az oldal.


Az a kérdésem, jó vagy rosszabb az oldal ,hogy nincsenek itt a sok 14-15 évesek, amik annak idején itt voltak.



2023. jan. 16. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A törvény nem is így szól!

Lehetne regisztrálni, de csak szülői segítséggel.

CSAKHOGY ezzel nem fog foglalkozni az oldal! És ez az, amivel a törvényalkotók nem számoltak.

De akkor legalább utólag el kellene gondolkodni rajta... na, de az már nem megy nekik.

2023. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#10: a 11-12 éveseket is ezzel a trükkel lehet megbaszni. Ha azt mondja, hogy elmúlt 14, akkor nem számít a törvény.


"illetve a 14 éven aluliakat is szoktam kérni, hogy ezesetben NE mondják el a korukat, vagy 12 évesen is mondjanak 14-et..."

Eleve hülyeség a törvény, mert nem azt érték el vele amit kitalálták, meg sok esetben az emberek életét inkább csak megnehezíti ez a Büntető Törvénykönyv. Azért ellenzem, mert mellette meg semmi "előnye" nincsen. Hátránya viszont annál inkább. Tehát nincs arányban a kettő.

2023. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!