Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Támogatnád hogy a GYK.hu új...

Támogatnád hogy a GYK.hu új kinézettel lepje meg felhasználóit?

Figyelt kérdés
persze csak a mostani elv alapján: kevés kép és cicoma, hogy gyorsan betöltsön
2010. okt. 8. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem bánnám!

Bár a lényegen nem sokat változtatna.

2010. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem!Szerintem jó így ahogy van!
2010. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nem a külcsin a lényeg,hanem a tartalom. Jobban szeretném a korrektebb pontozás szabályait egységesítve látni!
2010. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem jó lenne egy kis alakítás, meg néhány új témakör..
2010. okt. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16:09 és 19:55-tel egyetértek, nem szeretném, hogy megváltozzon a kinézete, viszont a szabályokat rendesen le kellene írni, meg jöhetne néhány új témakör például.
2010. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó így. Könnyen áttekinthető. Attól, hogy csinosítgatnak rajta, a tartalom még úgysem fog változni, csak valszeg bonyolultabb lesz az oldal. Általában ha egy honlapot megváltoztatnak, akkor mindig megbonyolítják, még ha akaratuk ellenére is.

De ha úgy alakul, hogy mégis változtatni akarnak rajta, akkor a szerkezetében ne változtassanak legalább, mert így most az olvasó programok is jól kezelik, és nem szeretném ha a csinosítgatás vége az lenne, hogy a felolvasóprogi nem tudja kezelni....és azt már észrevettem, hogy nem csak én vagyok aki felolvasóval használja az oldalt.

2010. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!