Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem válaszol már több...

Miért nem válaszol már több órája a moderátor?

Figyelt kérdés
Küldtem e-mailben értesítést a moderátornak pár órája. Nem válaszol. Ha holnap se fog válaszolni, mit csináljak?

2023. ápr. 12. 18:35
A kérdező szavazást indított:
Nem fog válaszolni soha
Nyugi, fog válaszolni, csak még nem látta.
24 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
A moderátornak nem válaszolnia kell hanem törölni a nem megfelelő választ,kérdést de ha ilyen levakarhatatlan vagy akkor sem hiszem hogy válaszolni.
2023. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De már többször is válaszolt nekem, okoska!
2023. ápr. 12. 18:45
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Nem is kellene válaszolnia, mert minden általánosan előforduló problémára vagy működéssel kapcsolatos kérdésre ott a GYIK-ben a válasz, vagy a Szabályzatban le van írva iránymutatásként hogy mit lehet csinálni. Nem dísznek vannak ezen az oldalakon, hanem hogy érthetően és előzetesen tájékoztassanak, és ne kelljen minden egyes ilyen kérdést egyesével személyesen megválaszolni.


Nem köteles a moderátor neked személyi asszisztensként ügyfélszolgálatost játszani. Azt sem várhatod el, hogy te legyél a legnagyobb prioritása bárkinek, és postafordultával már válaszol is, nehogy megvárakoztasson bármivel. Lehet eltelik pár óra vagy csak másnap foglalkoznak vele.


"Ha holnap se fog válaszolni, mit csináljak?"

Semmit, fogadd el.

2023. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

priv: "Te vagy az a válaszoló, aki a múltkor válaszolt annak a kérdezőnek a kérdésére, aki azt kérdezte hogy mit csináljon, mert lepontozták a válaszát?"

Linkeld a kérdést! Nem emlékszem.

2023. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
2023. ápr. 12. 19:10
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

[link]

Én így látom.

Nem az enyém.

2023. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Végre, válaszolt!
2023. ápr. 12. 19:27
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Miről értesíted te a moderátort?
2023. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem munkaidő itt is emgvan, mármint hogy hánytól hányig válaszolnak.
2023. ápr. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#9

Felajánlottam neki egy alkategóriát.

2023. ápr. 16. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!