Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tíz éve mennyire volt sok...

Tíz éve mennyire volt sok troll az oldalon?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 16. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Számszerűsíteni nem elhet de kevesebb volt mint most.
2023. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Főleg a szexualitás, és a politika rovatban rengeteg troll. Előbbiben sok az orvosi eset, az utóbbiban meg elszaporodtak a ruszki trollok.
2023. ápr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt én is észrevettem, a politikában sok az orosz troll, meg amikor kezdődött a háború akkor teliokádtak mindent, és bizonygatták, Ukrajna el nyomta a kisebbségeit, 14 ezer orosz civilt öltek meg( orosz álhír), ezért megérdemli a háborút. Meg még bizonygatták milyen rendesek az oroszok, felszabadítják a nácik alól Ukrajnát, meg a többi hülyeséggel. Megértő hozzáállást írtak miért jófej Oroszország, és miért csinálja azt amit. Meg el kezdték írni, dehát Ukrajna NATO tag akar lenni ez amúgy se lehetne, se az EU tagság pedig harsogták ahogy bírták. Azt nevettem még amikor azt mondták Ukrajnában sérül a kisebbségek joga így megérdemlik.

Azt hittem hanyatdobom magam.


Bár amúgy hivatalosan is létezik az orosz trollhadsereg, hozzászólásokért pénzt kapnak, én úgy gondolom ilyenek ezek. Vagy csak fideszesek, mert most ők a hatalmas oroszbarátok, meg putyinisták, Facebookon elámulok ismerőseimen, meg a való életben is micsoda orosz szerelem lett.

2008ban meg a többség kiáltozta szabad Grúziát, Ruszkik haza!



A szexualitásban sok frusztrált szexnélküli van úgy vettem észre. Meg véletlenül férfiként írtam egy kérdésre ahol nőket kérdeztek, 6 férfi írt rám, ebből kettő már a farok képet is küldött.

2023. ápr. 16. 19:19
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

3# A keleti diktatúráknak (oroszország és kína) alapvetően érdekében áll a nyugati liberalizmus destabilizálása, mivel legyőzendő ellenségként tekintenek rá, részben ideológiai részben gazdasági okokból.

A háború elején már nagyon látványos volt amiről írtál, de szerintem ez jóval korábban elkezdődött, pl covid alatt is (ami mellesleg kínából szabadult el) rengeteg álhír, konteó és oltásellenes tartalom pörgött, ott is beigazolódott hogy a nagyrészét pont a ruszkik terjesztik, és nem véletlen. A sok arra fogékony elme meg átveszi persze és ossza tovább agyatlanúl. A "magyar" kormány meg csak a ráadás, ami nyíltan ruszki és kínai barát, és minden kritika nélkül átveszi a legalantasabb propaganda és dezinfó híreiket is, legyen az nyugatgyalázástól kezdve bármi, szóval nálunk már a csapból is ez folyik, közpénzből. Kínaiakról még annyit hogy a fentanil is tőlük ömlik nyugatra, rettentő veszélyes anyag, és több ismert ember túladagolásos halála is ehhez köthető, a rengeteg névtelen áldozat mellett. Részben ez is tervszerű náluk, próbálják destabilizálni a nyugatot ahol csak tudják.

Egyébként egyetértek, itt gyakorin is egy ideje nagyon elszaporodtak ezek a fajta trollok, akik ezeket az eszméket terjesztik. A többség szerintem magánszorgalomból mert a csapból is ez folyik és elhiszi, de gyanítom mostanra akadhatnak bőven fidesz "médiamunkások" is a háttérből, mert főleg pár hónapja kapcsolt még inkább extrém fokozatra ez a jelenség! Hozva magával a lepontozások erősödését is, tervezetten és irányítottan ha olyan a tartalom.

2023. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Meg számomra vicces, nekem volt tanáraim, ismerőseim is ezt teszik kommentelik az orosz propagandát, hogy azért indított háborút Putyin, mert Zelenszkij náci oroszírtó, hiába szembesítem őket a tényekkel, akkor meg azt mondják nyelvtörvény miatt halál rájuk. Meg amikor tüntettek Budapesten az ukránok még a háború elején több ismerősöm is megérdemlik hisz nyelvtörvény volt náluk, azt hittem rosszul leszek, hogy érdemelne meg egy ország ,hogy romhalmazzá lőjék?

De sok ismerősöm szerint igen. Meg sok hozzászóló szerint.



Én láttam Fiderikusz műsorban is ő is ezt kérdezte egy katonai szakértőtől, hogy nagyon sok ilyen hozzászólást olvas, az interneten, hogy lehet nincs ilyen sok emberben empátia, amikor ilyeneket mondanak, írnak le hozzászólásba? Nem tudják belegondolni lehet az család elvesztette otthonát hajléktalan lett, mi lenne ha ő vele történt volna ez. Az szakértő azt mondta nem tudja mi ennek az oka. Meg amikor elkezdték védeni a védhetetlen, hogy medve bajusz húzogatás stb, én nem tudom, mi a lelkületű ezek az emberek, de valami félelmetes.

Nekem egyik diplomás munkatársam is megkérdezte ezt, nem úgy volt ,hogy Zelenszkij tankokkal lövette az orosz kisebbségeket, és ezért indult meg Putyin? Hát idehaza, úgy látom nagyon durván oroszpártosítva lettek az emberek.


Meg hirtelen mennyi Ukrajna szakértő lett hirtelen, mindenhová mint a sáskák írják ezt megérdemli náci népírtó Zelenszkij, meg katonákról, mentősökkel készített interjúkra is sok azt írja kamu, bohócok stb..


De ez már több értelmiségi embernek is feltűnt, hogy valami itthon nincs rendben.

2023. ápr. 16. 20:35
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Te kérdező.. te magadnak válaszolsz másik fiókról? 🤣
2023. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Persze, kb. 10-12 éve volt csúcson az oldal, azóta masszív lejtmenet. Érdemi választ ma már alig kapok, viszont tele van frusztrált, szereptévesztéses bolonddal, aki azt hiszi, neki a kérdezőt kell megnevelnie, utasítgatnia.

Szintén tele az oldal agresszív, max. átlagos képességű nővel, akik csak személyeskednek és őrjöngenek.

Az utóbbi években szaporodtak el az erőltetett humorú trollok is.

2023. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Akkor még talán a normális felhasználók voltak többségben, most már biztosan a trollok. A politika rovat teljesen a magyargyűlölő marxista trollok martaléka lett.
2023. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Tipikus fideszes hazug érvelést láthatunk a #8as válasszal. Igen, a troll valóban több lett, viszont ezt aljasság összemosni a politika rovattal, semmi köze a kettőnek egymáshoz!

Arról már nem is beszélve hogy azok nem magyargyűlölők, hanem fidesz gyűlölők! Attól hogy van a világon 2-3 millió gyűlölködő és félrevezetett buta fideszes akinek ez tetszik ahova tartunk, attól még abszolút nem normális ez az egész! A világ normálisabb fele már be is árazta a fidesz poltikáját, részben ebből jön a rekordmagas magyar infláció is pl. És ez hogy a még ittmaradt pármillió normális magyarnak nem tetszik és szót emel a fidesz hazaáruló és nyugatot eláruló poltikája ellen, még nem teszi őket magyargyűlölővé.

2023. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
10%
Jóval kevesebb mint most.
2023. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!