Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha törlöd a fiókod, a privát...

Ha törlöd a fiókod, a privát üzenetekben törölt felhasználóként jelenik meg a korábbi neved?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 28. 00:03
 1/7 2*Sü ***** válasza:
75%

Vannak felhasználók, akiket vagy a moderátorok töröltek, de az is lehet, hogy magukat törölték. A privát üzeneteimben nem tudom ki melyik csoporthoz tartozik, de vannak szép számmal privát üzeneteim, ahol a felhasználó neve egy

10 karakteres random stringgé változott. (Pl. most „673ad07055” név látszik egy felhasználó neve helyett, akivel két éve beszélgettem valamiről.)

2023. ápr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Van egy korábbi fiókom, ahol a valódi nevemet használtam, azt szeretném valahogy megszüntetni. Nem kívánom, hogy a 12 éves koromban írt baromságaim valaki felismerje :D
2023. ápr. 28. 00:27
 3/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/regisztracio_torles


Itt tudod megszüntetni.

Ha nem tudod az e-mailed jelszavát, vagy már törölve lett akkor itt tudod megváltoztatni, hogy kapj emailt a törlés megerősítéséről (Rá kell kattintani az emailben kapott megerősítésre)


https://www.gyakorikerdesek.hu/adatmodositas

2023. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez engem is érdekel. Nem jön le a leírásból, hogy a felhasználónév is törlődik-e. Tehát ha valaki vissza nézi az üzeneteink, akkor továbbra is Pistike13 lesz, vagy eltűnik a név
2023. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 10 betűs random string lesz. (betűk és számok)
2023. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
karakteres*
2023. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szuper, köszönöm a választ
2023. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!