Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A Gyakorinak mennyi lehet a...

A Gyakorinak mennyi lehet a napi látogatottsága?

Figyelt kérdés

ezrek?

tízezrek?

több?

tippeljetek!



2023. máj. 20. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Tízezrek??? Max. százakban mérhető inkább sajnos :(
2023. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Inkább ezrek. Passz hanyan lehetnek, de ha a kérdések és válaszok számát vesszük, akkor olyan pár ezerre tippelnék.
2023. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Elfelejtettem, melyik volt, de régebben nézegettem olyan elemző oldalt, amely mutatta egy-egy megadható oldal látogatottságát, hogy ez hányadik világviszonylatban illetve a saját országban, látszott az első nem tudom hány ország a látogatók számának sorrendjében, az utóbbi nem tudom már hány hónapban hogyan változott a látogatottság, milyen átlagos ideig volt ott egy-egy látogató stb.

Arra sem emlékszem, hogy volt-e napi részletezés, vagy csak hosszabb időszaki.


Egy lehetőség: a toplisták alapján kigyűjteni, hogy tegnapról mára hány használónak változott a pontszáma.

2 996 ilyen használó van.

Akik kimaradhattak:

- volt tegnapi tevékenység alapján pontváltozásuk, de egyik toplistán sincsenek a mutatott első 500-ban,

- volt tegnapi tevékenység alapján pontváltozásuk, de az előjeles összegük 0 pont. (Aktívan is tevékenykedett, például kiírt kérdésért kapott 3 pontot, de más válaszának értékeléséért -1 pontot, válaszának mások által történt értékelése alapján -2 pontot kapott.)

Akik bekerülhettek úgy, hogy tegnap be sem léptek:

- a 30 napos toplisták esetén a tegnapi toplistán szerepeltek a 2023. április 20-án szerzett pontok, a main már nem, így, ha valaki tegnap nem is szerzett pontot, de 2023. április 20-án igen, akkor tegnapról mára nála is pontváltozás látszik.

2023. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!