Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Megtudná-e mondani valaki ki...

Megtudná-e mondani valaki ki az a bőlcs? Aki a válaszok jóbb aljára százalékot ir?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de csapnivaló a helyesírásod, elsőre nem is értettem, mit akarsz.


Egyébként az a *bölcs, a rendszer, ami automatikusan számolja ki a százalékarányt a fel- vagy lepontozások függvényében, a *jobb oldalon. (Magyarul, attól függ a százalék, hogy hányan pontozták fel vagy le, ezt pontosan nem tudom, de egy másik kérdésben biztosan megtalálod, használd a keresőt!)

2010. okt. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
%
2010. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lehetséges találni lehet helyes irási hibát benne,( sorry de már rég jártam iskolába és én is mint mindenki más felejtek. ) de amit kérdeztem az éthető és felfogható, és csak új vagyok itt és még nem olvastam végig minden apró betűs részt, és amiétr ezt kérdeztem anak oka az volt , hogy irtam valakinek és le lettem nulázva pedig amit irtam az igaz volt és segitettem vele szerintem.
2010. okt. 13. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Drága, látszik, hogy új vagy:D

Itt nem fogsz korrekt pontozást kapni, főleg, ha olyan kérdéshez szólsz hozzá, amelyikben megoszlanak a vélemények.

Ilyenkor a frusztrált emberek erőszakosan próbálnak meggyőzni, ha nem megy, akkor jól lepontoznak. Vagy csak simán nem tetszik a véleményed, vagy csak szórakozásból is:)

Majd megszokod.

2010. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poci-maci ***** válasza:
74%

Igaza van az utolsónak!

Pl ha te 100%ban biztos vagy a válaszodban és hasznosnak érzed és a válaszadók 98% a mást mond "de attól nem biztos hogy az övék az igaz" akkor téged jól lepontozz(nak)

Volt benne nekem is részem és nem érdemes velük vitázni:

2010. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!