Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van egy hegycsúcs, aminek nem...

Van egy hegycsúcs, aminek nem tudom a nevét. Meg szeret.ném kérdezni GYK-n, de nem tehetem, mert törölni fogják. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 6. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért törölnék?
2023. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó kategóriában és értelmesen írod ki (adható rá válasz), akkor nincs mi alapján törölni.
2023. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Mert troll vagy aki ezzel vizsgáztatja a GYK felhasználóit.
2023. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért is törölnék? Ha felteszel róla képet, vagy leírod hol van - bár ha az ember tudja hol van akkor nem nagy kunszt google mapon meglesni a nevét - és aki felismeri válaszol, nincs benne semmi szabályszegő.
2023. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És ha felrakom, majd törlik, akkor fogtok végre helyes választ adni?
2023. jún. 7. 07:13
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mire? Kérdést szeretnél feltenni és információt kapni a hegyről (amit még mindig nem tettél meg), vagy mindenáron azt bizonygatni hogy úgyis törölni fogják amit még ki sem írtál?
2023. jún. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lesz helyes egy válasz? Ha törölték a kérdésed, nem lehet mire válaszolni, akkor semmire nem fog jönni helyes válasz. Ha törlik, ne írd ki újra a kérdést és tudj rá, hogy ez az oldal nem alkalmas ennek tisztázására. Keress egy tematikus Facebook csoportot.

Azt meg azért ne kérd számon, hogy beraksz egy random fényképet és a távolból egy kis csücsköt megjelölsz egy hegyláncon, hogy annak mi a neve, de annyit nem vagy képes megnevezni hogy egyáltalán melyik égtáj felé kell keresni. Nem minden kérdésre lehet választ adni, ezt kénytelen leszel elfogadni. Bár azt sem igazán sikerült megérteni, hogy tiltás után nem regisztrálhatsz vissza.

2023. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Láttam kiírva a kérdést, nem tudom miért törölték. Semmi kifogásolható nem volt benne. Volt egy kérdés arról hogy mi a megjelölt hegy neve, és mellé egy kép magyarázatként, rajta egy pöttyel hogy melyiket kérdezed. (Valamennyi munkával talán még utána is járható, én elkezdtem keresni és maps-en betájolgatni a lehetséges választ, de nem érdekelt annyira a megoldást, hogy ezt vadásszam. Erre mondjuk te is képes lennél.)

Ezt így laikusként megnézve nincs olyan magyarázat amiért ezt törölni kellene. Egy kompetens ember viszont lehet talál rá okot, például ha ezzel spameled az oldalt és folyamatosan újra és újra kiírod a törlések ellenére is. Ahogy a kérdés törlése és a kitiltásod után is még mindig itt vergődsz, pedig tiltás után visszaregisztrálni is szabálysértő.

2023. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam a kérdést, ha jól vettem ki ott valaki írta, hogy jó ideje ezzel szórakozik, mármint sorban gyártja az ilyen kérdéseket és azért törlik már.
2023. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ezért mondtam hogy egy kérdés önmagában ártatlannak tűnik, de ha olyan motívum és viselkedés van mögötte ami visszaélésszerű, akkor törölni fogják. Mint az összes önismétlő trollkodás az izlandos-jamaikás, petra frey-evridiki, táncsics radikális balpárt, a bombanős-inceles, a rébuszos, az alapítványi iskolás-munkaügyis és többi trolltól. És mind ugyanilyen agresszív, a tiltást VPN-nel megkerülő évek óta kipusztíthatatlan nyomoronc.
2023. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!