Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van egy hegycsúcs, aminek nem...

Van egy hegycsúcs, aminek nem tudom a nevét. Meg szeret.ném kérdezni GYK-n, de nem tehetem, mert törölni fogják. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 6. 18:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
9: szakmányban gyártja az ilyen kérdéseket, és általában valami az adott irányba látszó több száz km-re lévő csúcsra gondol (volt olyan képe amin konkrétan egy 4x4 pixeles területre gondolt, mert amikor elárulta a szerint helyes választ visszakerestem és az általa kérdezett csúcs 4x4 pixel volt). Majd ha nem sikerül eltalálni, hogy mire gondolt lehülyézett mindenkit, hogy ezt sem tudjátok... És legalább egy tucat ilyen kérdése volt az elmúlt időszakba.
2023. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
34%
Akkor nézzük meg, hogy nektek engedik-e. Ha kell küldök képet egy hegyről.
2023. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%
Itt válaszolgatnak, hogy biztos engedik, stb., aztán nem vállalkoznak rá, hogy meg is mutassák. Kamusak.
2023. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kérdés témája tiltott, hanem a visszaélésszerű kérdésgenerálás. Ha sikerült szétbasznod egy kérdéstípust, hogy miattad más sem kérdezhet többet mert a viselkedésed miatt inkább mindet törlik, akkor büszke lehetsz magadra. Akkor viszont ne gyere ide sírni.
2023. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!