Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehet ez oka az oldal hanyatlá...

Lehet ez oka az oldal hanyatlásának?

Figyelt kérdés

Egyre több a magas lóról beszélő, kötekedő, bunkó válaszoló.

Nem sok kedve van az embernek bármilyen kérdést feltenni ha utána kiosztják, kioktatják az embert esetleg még be is szólnak neki, vagy nekiállnak kötekedni.


2023. júl. 3. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ok nélkül nem igazán állnak bele senkibe szvsz. Akinek pedig kizárólag a kötekedés a célja, azt jelentheted, és a moderátorok majd törlik a választ. Ahogyan akár a kérdést is törölhetik, amennyiben az provokatív, vagy más módon sérti a szabályzatot.
2023. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Hanyatlástól azért messze van még szerintem. Van pár kategória amit ekrülni kell mert soka t roll de amúgy ennyi.
2023. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

A kerdesek 90%-a:


- olyan ejsotet, ostoba kerdezorol arulkodik, hogy az embert az eletrol is lehozza mert belegondol hogy ezek az emberek szavazni is jarnak

- netto agymenes, unatkozo kisiskolasok szorakoztatjak magukat

- kamu, kozonseg-hergelo, menet kozben tobbszor atalakulo es kiegeszitett sztori

- egyetlen google-keresessel megtalalhato ra a valasz

- mentalis serultek vekengese, kulonosen incel/szepseg/testalkat-, illetve 'Balazska'-fele munkaugyes temakban, neha sajnos valodi skizoid elmebetegekkel sulyosbitva


Nehany jellemzo 'kerdes':


- 'mit vegyeeeek nekiiii?'

- 'szerintetek is nekem van igazam?'

- 'nagyon tetszik, nem merek ranezni se, mit tegyeeek?'

- 'ha nem eszek semmit, akkor ugye lefogyok?'


Meggyozodesem amugy hogy a moderatorok irjak a kerdesek jo reszet, hogy porogjon az oldal meg a reklamszamlalo.

2023. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
#3 Nekem pedig őszinte meggyőződésem, hogy az ékezeteidet elvitte a cica.(nehezemre esett végigolvasni) A moderátoros megjegyzéseden pedig már tényleg csak nevetni tudok.
2023. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

4 eske

Pedig ez nem vicces mert, elég nagy valószínűséggel igaza van a 3 as nak.

De az még hagyján, a válaszolók engem annyira nem tudnak se a kérdezők felidigesíteni, mint az öntörvéntes túlmoderáló önhatalmaskodó moderátorok, akik ártalmarlan kérdéseket és comment eket, ha ugy tetszik válaszokat törölnek csak mert nekik nem tetszik vagy a saját irigységükből, fusztrációjukból fakadóan vagy azok hatására akikről ugyenezek mondhatóak el és jelentenek nekik, mint az ovodában vagy a szocialusta kommunista rendszerben talpnyalizásból, mintha ezzel bármit is elérnének a saját előre vagy feljebb lépésüket tekintve. Ezeket csak talpnyalo gyökér kis tavaris oknak szoktam nevezni jellemtelen karót nyelt szemét kis senkiházi senkik és pont az ilyen túlmoderálások miatt lesz egyre több életképtelen retardált debil creten a világban.

Félre értés ne essék én se azt mondom, hogy semmit ne moderáljanak, de a túlmoderálás helyett inkább ott moderátorkodhatnának ahol tényleg szükség van rá és mindezeket nem a levegőből kapkodom, hanem saját tapasztalatból mondom.

2023. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Correctio:ártalmatlan
2023. júl. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
#5 Akkor bizonyítsd is. Ennyi erővel én is állíthatom azt, hogy sajtból van a Ganymedes.
2023. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem reagálok a kötekedőkre, amúgy a neten mindenhol vannak rosszindulatú emberek sajnos.
2023. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Az emberiség kollektíve hanyatlik. Hát nem veszed észre? Ez csak ennek a következménye.
2023. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!