Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Támogatnátok, hogy ez az...

Támogatnátok, hogy ez az oldal ne legyenen anonim?

Figyelt kérdés
A trollok csak egy dolog, de tele van perverzekkel, szexuális zaklatókkal, és pedofílokkal is az oldal. Azt hiszik anonimitás mögé bújva bármit megtehetnek bárkivel online. Támogatnátok hogy ez az oldal ne legyen anonim?
2023. aug. 9. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hiába lenne látható a felhasználó név, attól még az adott személy nem lenne beazonosítható a többiek számára.

Aki tényleg perverz, zaklat másokat, vagy pedofil, azokat az adminok most is ki tudják tiltani.

Te meg, mint másik felhasználó, névvel sem tudnál semmit tenni.


Ha pl. nekem "sült krumpli" lenne a látható nevem, azzal mennyire lennél elörébb?

2023. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Használd a tiltás gombot,ennyi

Nem fog zaklatni senki.

2023. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nemhiába én sem adom ki a nevem, mert nem ismerkedni járok fel. Ez azt is jelenti, hogy a privát üzenetek többségére sem írok vissza, csak ha tényleg érdemi, nem tolakodó kérdés hangzik el valakitől, így lényegében többnyire csak eredeti funkciójának megfelelően, fórumként használom az oldalt.
2023. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: én például privát üzeneteket sem kezdeményezek, csak nyilvánosan írok ki kérdést.
2023. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó hogy szóba kerül: hogyan tudom beállítani azt, hogy senkitől se keaphassak privát üzenetet?
2023. aug. 9. 21:26
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt szerintem nem lehet. De bárkit tilthatsz, aki nem tetszik. Szerintem az anonimitás az oldal lényege. Ezért ennyire népszerű
2023. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt sehogy, csak tiltani tudod első levél után.
2023. aug. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. De nem csak tiltani lehet bárkit. De még csak megnyitni sem kötelező az üzeneteket!

Maradjon csak anonim az oldal. Nagyon sok kérdésre csak így lehet válaszolni.

Ha meg zavarnak ezek jelenléte, akkor marad amit először ajánlottam. Ne nyisd meg az üzeneteket, és probléma megoldva.

Csak hát igen, akik ilyenek miatt panaszkodnak, azokat viszi a beszélgethetnék, a kíváncsiság, mit is írhattak neki. Aztán meg jön a panaszkodás. Pedig elég lenne tényleg csak elkerülni az üzenetek menüpontot, mintha nem is létezne.

2023. aug. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak itt vállalhatom fel a politikai véleményemet úgy, hogy ne kelljen félnem attól, hogy pl. kirúgnak a munkahelyemről, vagy akár értem jön a "rendőrség".
2023. aug. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
A "rendörség" ugyanúgy érted jöhet, mert ha annyira extrém a véleményed, ki tudják kérni az adataidat. (Nem a szomszéd rendör, hanem a hatóságok!)
2023. aug. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!