Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a GYIK a "Japán, Kína, Korea" kulcsszavak kombinációjára majdnem 10 oldalnyi kérdést mutat?

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, honnan veszed?

A GYIK külön-külön a „Japán” kulcsszóra 3 kérdést, a „Kína” kulcsszóra 1 kérdést, a „Korea” kulcsszóra 1 kérdést mutat. Ez összesen 3 kérdés, mert a te kérdésed (is) szerepel mindegyiknél.

Képen: [link]

2023. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Kaptál egy zöld pipát, mert időt szántál a válaszra, de az össze témára érvényes, amit mondtam, nem csak az "Egyéb kérdések"-re.


Írd be vesszővel a három országot egymás mellé és tádámm!

2023. aug. 14. 14:56
 3/17 A kérdező kommentje:
*"Mindenben keresés"
2023. aug. 14. 14:56
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

A kezdőoldalon (a mai napon) lehet látni, hogy "naponta 1 300 új kérdés". Sok kategória, sok téma van, amiről kérdezünk. És, hogy miről kérdezünk a legtöbbet? Azokról, amikkel a legtöbbet találkozunk. Kína ott van a hírekben? Kétségtelenül. Kórea? Szintén. Japán? Szintén. Ezek egymással szomszédosak, noha a víz elválasztja őket egymástól. A szomszédos országok vezetői pedig olykor nincsenek jóba lenni egymással, mert ütköznek az érdekek.

Gyárak, környezetszennyezés, vihar, sose látott mértékű esőzések, rakéták, árvíz, politika stb.

A leírtak alapján tehát én nem lepődök meg azon, hogy ennyi kérdés van ezen három ország kombinációjából.

2023. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
1-es! Nem "külön-külön", hanem "kombinációjára".
2023. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Találtam ennél jobbat is: "Magyarország, Oroszország, Ukrajna". A sorrend tetszőleges.

Nem örülök neki, hogy 13 oldalnyi kérdés van e három ország kombójából, de ugye már lassan 600 napja...

2023. aug. 14. 15:00
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Meglehetősen sok kérdést lehet feltenni egy, kettő no meg három tényezőről. Mint írtam: "És, hogy miről kérdezünk a legtöbbet? Azokról, amikkel a legtöbbet találkozunk."

Nagy eséllyel "Orbán Viktor"-ra vagy "háború"-ra adja ki a legtöbb találatot Jelenleg. Ezt merem úgy feltételezni, hogy nem kerestem rá (és nem is fogok), hanem a leírt logikát használom.

Valahol biztosan össze van szedve, hogy mik a legnépszerűbb témát, de engem nem a legnépszerűbb témák érdekelnek, hanem azok, amik nekem fontosak.

2023. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én is (egy bizonyos) logika alapján keresek.

Milyen lenne mér a "tükör" és a "Zambia" országnév kombója, eeee?

2023. aug. 14. 15:13
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

A kérdést egyébként nem egészen értem. Most "lenyűgöző" (ahogy a kulcsszavak között szerepel) vagy aggasztó, nyomasztó, elszomorító? (6. hozzászólásod alapján) Utóbbi esetében: Üdvözöllek a valóságban.

(No meg ahhoz mit szólnál, ha egy bomba mondjuk 200 m-re tőled robbanna, de neked nem lenne bajod (az iszonyatos félelmen kívül)? Még nyomasztóbbnak gondolnád a háborút, mert a valóságban az egész tested, fejed, mindened beleremeg és olyan összhatás keletkezne...Én sem éltem át ilyet, csak repülőgép általi hangrobbanást hallottam (Dániában) (ami felettem volt nem tudom hány km-rel).)

2023. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ezt jelentettem! Hogy merészelsz ilyet feltételezni rólam?


A három kelet-ázsiai államról volt szó. Legtöbben az anime, nyelvtanulás, K-POP, pasizás/csajozás miatt tesznek fel e jellegű kérdéseket!

2023. aug. 14. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!