Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz valamikor magyarországon...

I Love You Jimin kérdése:

Lesz valamikor magyarországon vagy a közelében BTS koncert? És ha igen akkor mikor és hol?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok ideje kiakarok menni az egyik koncertükre, csak kb mindegyik Koreában van/lesz.

2022. márc. 27. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

RM és SG legnagyobb kívánsága, hogy hozzánk is jöjjenek, ezt még Vlive videóban el is mondta nekünk!! :D

Én is nagyon várom már, hogy jöjjenek, és látni akarom őket <3


Valakitől hallottam, hogy Romániában is jönnek pár év múlva, ami már le van szervezve. Erről én nem tudok többet.

2022. márc. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Nem lesz, nem éri meg nekik idejönni, mert nem töltene meg egy Papp László Sportarénát. Se a környékre, hasonló okból. Ha igazán szereted őket, kimész Koreába.
2022. márc. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Miből gondolod, hogy nem töltene meg? Rengeteg army van, a mozikban is full telt háza volt.
2022. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez melyik vlive-ban volt, ahol mondták, hogy ez a legnagyobb kívánságuk?
2022. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Azért mert a tagok szeretnének, sajnos nem ők döntenek ilyenekről. Az meg hogy Romániába le van beszélve, kérlek, ne higyjünk el mindent és ne terjesszük hülyeségeket.

Sajnos covid és háború miatt nem tudni, mikor jönnek Európába. Nem hiába nem jelentettek még be world tourt, csak 1-1 koncertet adnak mindig. Ide nincs sok esély, hogy jöjjenek. Nézd meg, milyen európai helyszíneken voltak előző turnék alkalmával, na, ha jönnek is eu-ba, több, mint valószínű, hogy ugyanazokra a helyszíneken fognak újra koncertet adni.

2022. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ha lesz is Európai turné, az csak ősz felé ill. olyan országokban ahol a Love Yourself-es turné is volt. Max legközelebbi helyszínnek Berlint tudnám mondani. Azt viszont én sem értem, miért nem érnék meg neki ide jönni. Tehát egy az, hogy nagyon sok magyar fanjuk van, valamit határon túli országokból is biztos vagyok benne, hogy jönnének őket látni. Az igaz, hogy nem tudom Magyarországnak mekkora költségvetése lenne minderre. Táncosok, transzfer tényleg biztosítani nekik mindent. Viszont a magyar forint koreai won-ba átszámítva nagyon megérnék nekik, mert a dupláját nyernék a jegyekkel vissza konkrétan annak amit koreában eladnak. Szóval vannak pro kontra elvek. Erről igen sokáig lehetne vitatkozni. :DD
2022. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
81%
"Ha igazán szereted őket kimész Koreába". Azért szerintem ez egy kicsit túlzás, kedves #2-es válaszoló! :)
2022. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!