Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem volna jó egy olyan jelenté...

Nem volna jó egy olyan jelentési lehetőség, hogy chatgpt?

Figyelt kérdés
Ha csak ma nem találkoztam tízzel, akkor eggyel sem. Önmagában még nagy baj nem is lenne, de oktalanul hosszú, semmit mondó, nem a kérdésre felel, csak látszólag.
2023. okt. 20. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Kifejtenéd bővebben? Ha minden kérdésedet ilyen tőmondatokban fogalmazol, nem csoda, hogy nem mindenki érti.


Ha a jelentési lehetőség alatt azt érted, hogy jelentesz valakit, és a KI eldönit, hogy törlendő-e, akkor én azt kérdezem, hogy minek egyáltalán a válasz lehetősége?

Akkor egyszerűen lehetne ChatGPT alapon it kérdezgetni, és a válaszaidra már nincs szükség, hisz majd megválaszolja a KI, eddig 12 millió kérdés van, 74 millió válasszal, van miből mazsolázni.

2023. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

"A válasz más szempontból problémás"

Ebbe belefér.

A modikban meg bízz már meg annyira, hogy felismeri hogy az AI-s válasz és kitörli.

2023. okt. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. Feltesz valaki egy kérdést. És alatta ott díszeleg egy tíz méter hosszú, lorem ipsum hasznosságú válasznak kinéző szótenger. Ezekre gondolok.
2023. okt. 20. 11:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Már leesett. Nekem mondjuk ilyen még nem volt, csak valaki jópofa módon egyszer nekem beillesztett normális chatGPT-s válaszolta, ami egyébként segített is, majd jót röhögött, hogy miért nem veszem észre. Mondjuk ott pont nem is lehetett észrevenni, de mindegy.
2023. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De, igény biztos lenne rá. Több kategóriában is látok folyamatosan chatGPT-s novellákat bemásoló kommentelőket, annak ellenére hogy folyamatosan nullás értékelést kapnak.
2023. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Tudományokban van (vagy volt) egy 2 pipás troll, aki minden reggel 8-9 között végigspameli az összes új kérdést. Most ránézve egy tegnapelőtti kérdésre, már azt írja hogy tiltották:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudoman..


Egy mai kérdésnél egy új, 1 pipás fiókból ugyanúgy folytatja*:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__1..


Egy múltkori ilyen kérdésnél azt sikerült megállapítani, hogy hiába jelented az embert, nem fogják törölni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1243426..

De ugyanaz a felhasználó aki chatGPT válaszokat írt, végül mégis tiltották. A tanulság akkor mégis az, hogy megéri őket folyamatosan jelenteni, és ha nyíltan nem is tilos, de nem ajánlott ezzel szórakozni.

Nem moderálják vissza őket, mert az már túl sok munka, de legalább kitiltják. Ami azért nem baj, mert így van egy fix tartalom amit mindenki közösen le tud pontozni, és mindenki kap érte +5 pontot.


* És mivel a tiltási rendszer teljesen alkalmatlan a feladatára, azonnal vissza tudnak regisztrálni és folytatni. De még mindig nagyobb szívatás 1-es szinten lévő korlátokkal szenvedni, mintha korlátozás nélkül percenként tudna ilyet csinálni.

2023. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalatom, hogy nem törlik, és nem tiltják még akkor se ha totálisan szakmaiatlan (esetleg még veszélyes is lehet a válasz ha valaki kipróbálja) a chatgpt-s válasz. Plusz kattintás+bevétel. Ha erre nem fognak valamit kitalálni szép lassan már csak a trollok fognak idejárni.
2023. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Már én is kezdem felismerni, ezeket az oldalnyi üres semmitmondásokat, általánosításokat.
2023. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom miért pontoztátok le a 2-est (ja de: hülyék vagytok mint a segg), de az a jó válasz. Igazából nem is kellene több opció a jelentésnél, mert a moderátor el tudja dönteni hogy miért van jelentve.
2023. okt. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%
Ha elegen jelentik törlik valószínűleg
2023. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!