Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak nálam van gond az oldallal?

Csak nálam van gond az oldallal?

Figyelt kérdés
Pipák helyett csillagokat tölt be, felül is hiányzik a grafika pl fejléc felirat van helyette.
2023. okt. 30. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen
2023. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen böngészőt használsz? Firefox és Edge alól próbáltam mindkettőnél előjön a hiba, telefonon Chrome esetében csak ha inkognító módban van, viszont a Firefox és az Edge normál módban futnak PC-n.
2023. okt. 30. 21:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömnél asztali Chrome böngészőben szintén nem jönnek be a dolgok.
2023. okt. 30. 22:11
 4/8 anonim válasza:
100%

Nálam is gond van.

Nem tölti be rendesen a fejlécet meg a többit.

(asztali Chrome)

2023. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg valami központi a gubanc, közben moderációnak is jeleztem, lehet holnap majd utánajárnak, mert csak egy levelet váltottunk, aztán írták, hogy ott jó a megjelenítés náluk, utána próbáltam ki én is más böngészővel, illetve kértem meg ismerősömet nézze meg.
2023. okt. 30. 22:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Na most javult meg. :D :D Ahogy előző kommentet elküldtem és frissült az oldal már jól töltött be.
2023. okt. 30. 22:36
 7/8 anonim válasza:
62%

Nekem is jó már :D

#4 voltam

2023. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ismét előjött. :(
nov. 6. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!