Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Elnézést informatikusok! Az...

Elnézést informatikusok! Az oldal karbantartói! Nem lehetne a "BDSM" kérdéseket egy külön kategóriába rakni? Mert engem nnagyon idegesít, hogy van olyan nap,amikor szinte csak az van. Engem meg nem érdekel. Sőt idegesítenek.

Figyelt kérdés

#BDSM #perverzitás #Kategóriia választás
nov. 9. 13:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Ki vagy te, ha téged nem érdekel valami, akkor rögtön át kell alakítani az oldalt? :D
nov. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Egészséges embernél gyermekkorban elmúlik hogy magukat tekintik a világ közepének. Itt látható egy ellenpélda
nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ja hogy akkor én takarodjak el innen. Értem. Csak aztnem, hogy miért ez a bánásmód egy átlagfelhsználóval? És te ki vagy? #1 Egy "troll"? Vagy valóban az oldal szerkesztője?
nov. 9. 13:34
 4/22 anonim válasza:
86%

1) Nyilván csak miattad alakítják át, mert te vagy a világ közepe.


2) Ha az üzemeltetőknek üzennél miért nem írsz az üzemeltető cég email címére ? Hatékonyabb lenne.

nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te igényeidhez igazítják az oldalt. Ha számodra nem megfelelő,miért vagy itt?
nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

De lehetni lehet, csak nem fogják.


Tudod ez pénzbe kerül..


Valószínűleg egyszer le lett programozva aztán ha bele kellene nyúlni akkor azért fizetni kell.


Azt meg nem látom mennyire van jogosultság az admin felüleleten kategóriákat létrehozni. (Ha ez meglenne akkor igazából nem is kerülne nekik pénzbe.)

nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Ha egy szimpla kérdés felidegesít ne a gyakori látogasd hanem a pszichológiát


Esetleg a farok méret kérdések nem idegesítenek?


N29

nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#7 Végre egy valaki, aki nem ellenségesen válaszol. Viszont azt komolyan megfontolom, hogy ritkábban látogassam a Gyakori kérdéseket. MIért, ti egyáltaln nem unjátok a péniszketreces, seggbe öklözős, húgycsőtágítós, pelenkázós perverz kérdéseket itt olvasni, naponta, akár többször is?
nov. 9. 13:47
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem olvassuk el őket. Továbbgörgetünk.
nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#8 De azok is. Eléggé. Csak azt szerintem nem lehet külön kategóriába sorolni.
nov. 9. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!