Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van (vannak) olyan válaszadó...

Van (vannak) olyan válaszadó (k), akik idegesítenek a tanácsaikkal?

Figyelt kérdés
Nem mindig a név alapján (hanem stílus, %) be lehet azonosítani őket. Engem van aki kifejezetten bosszant (kissé elavultnak vélem a válaszait), csomó témakörben, a nap minden szakában ”zsizseg”. Ennek ellenére külön tisztelem, hogy akár névvel is vállalja a véleményét.
2010. okt. 20. 11:35
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
53%
Igen vannak kb 10 perce szóltam a moderátoroknak a válasza miatt! Le is vették!Sajnos szerintem vannak 1 páran akik csak gunyolódni és beszólni járnak ide! Leszólják a másikat eszméletlen válaszokat adnak!
2010. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
44%

Témánál vagyunk!!!!!!! -megint-


nyugodtan pontozzatok le!! hajrá. bár már kicsit unalmas.... három hónapja ez megy Carmen igy meg úgy meg ilyen h.... meg ekkora bal-.....

2010. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
29%
én szeretem Carment :)
2010. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
26%

köszi ....


vannak akik utálnak és azt hiszik hogy nem tudok róla ...

- bár zavarni nem zavar.-

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
64%
Carmen minden lében kanál de legalább NEM OSTOBA ÉS ROSSZINDULATÚ mint itt sokan! Én szeretem olvasni amiket ír.
2010. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
50%

inkább csak sokat tapasztaltam jót és rosszat egyaránt.

na mindegy.

2010. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Kedves Carmen!

Még nem olvastam ezzel kapcsolatban Rólad semmit, mivel azokat a kérdéseket nézem csak meg, amik érdekelnek.Pontozni nem szoktam, kivéve az eddig feltett 4 válaszomra érkezőket, de szuper tanácsokat kaptam.

Egyébként az a stílus, ami idegesít: lekezelő szuperanyuk, vagy az 1 szavas válaszok.

2010. okt. 20. 11:51
 8/30 anonim ***** válasza:
47%

értem.

már megszoktam hogy b....gatnak.


jó lenne ha sokkal több jóindulatú ember járna ide. de ez csak ábránd ....


lehet hogy a természetemből fakad hogy én vagyok itt a jó marha akit lehet cseszegetni de ha majd egyszer megelégelem akkor eltünök és gyúlhatnak az örömtüzek a tudós anyák kertjeiben.

2010. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
16%
Na én már ezért sem írok alá. Carmen is állandóan megkapja a magáét, mert meri vállalni, hogy ő kicsoda.
2010. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként a 63%-os, 75/N, több unokás nagymama válaszaitól kivagyok már... A legkisebb állítólag 13-14 hónapos, csak azt nem tudom, hogy ő szülte-e ennyi idősen, vagy az unokájáról beszél. (A lányának vagy a menyének meg biztos osztja az észt...) szösszenetei: 2-3 hónaposan éjjel nincs szoptatás, mer' aludjon a gyerek éjszaka, ne egyen! 2-3 hónaposan nyugodtan lehet adni neki háztartási keksszel almát, meg persze tehéntejet, mer' abban van a vitamin, a tápszer az csak xar mű dolog...
2010. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!