Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha egy kérdező nyilvánvaló...

Ha egy kérdező nyilvánvaló hazugságot állít, és arra egy válaszoló felhívja a figyelmet, egyetértesz azzal, hogy a választ kellene törölni, a kérdés helyett?

Figyelt kérdés

A kérdező állítása:

"A mostani brüsszeli követeléseket is teljesítenénk:

- Lépjünk be a háborúba".


Nos mutasson valaki olyan hiteles bizonyítékot arra, hogy az EU ( Brüsszel (sic!) ) követeli, hogy Magyarország lépjen be a háborúba!



dec. 25. 13:51
A kérdező szavazást indított:
A hazug kérdést kell törölni
Az igazságra figyelmet felhívó választ kell törölni
20 szavazat
 1/6 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Hazugság, stop!
dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem kell törölni, de az egy jó dolog ha a tévedésre felhívja valaki a figyelmet. És most nem feltétlenül a bemásolt szövegre értem, hanem általánosságban. Ha úgy gondolod a kérdésben fals információ szerepel, akkor fejtsd ki a hozzászólásban. Ezt mindenképpen hasznosabbnak tartom mint a törölgetést.
dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

17:23

Szerintem is vagy mindkettőt hagyják, vagy mindkettő marad.


Én felhívtam a figyelmet, a válaszom törölve lett. A kérdés maradt. No komment.

dec. 25. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

Egyrészt biztos olyan formában hívtad fel rá a figyelmet, hogy azért törölték.

Másrészt meg nem kell kényszeresen bevágni úgymond a saját igazad, ha igaz ha nem.

Harmadrészt, meg a politika részleget amúgy se kell komolyan venni, ott felnőtt emberek mennek le ovis szint alá sokszor, amit a való életben nem mernek személyesen senkinek mondani, ott kiengedik magukból. Szóval az egész max egy szájkarate.

dec. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a forma gondot okozott volna egy átlagembernek, a tények és az origo és miniszterek szóhasználata pontosan. De itt nem idézném, itt us törölnék.
dec. 26. 20:02
 6/6 NTBS ***** válasza:
A kérdést kellet volna törölni.
jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!