Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mióta van itt társkereső?...

Mióta van itt társkereső? Csak most láttam.

Figyelt kérdés

Elég régóta tag vagyok, talán 10 éve de lehet, hogy még több is.

Régen is volt társkereső itt az oldalon, de megszüntették. Utána ha akartál ismerkedni az oldalon, mindig figyelmeztetést kaptál, hogy "A gykorikerdesek.hu nem társkereső oldal"

Most meggondolták magukat az adminok?


jan. 2. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
2020-ban volt oldalújítás, és azóta.
jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
2020-as frissítéskor került vissza, amikor az új felületre váltottak. Akkor ugyanilyen mélyen volt az aktivitás mint most, valószínűleg azt várták tőle, hogy majd fellendíti ismét a forgalmat.
jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aha, köszi, jól le vagyok maradva, pedig amióta felregisztráltam ide, minden nap fent vagyok :D
jan. 2. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Pedig a régi dizán sokkal jobb volt

Hol van már aza régi közösség😞

jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen a dizájn jobb volt.

Én itt vagyok #4 🙃

jan. 2. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
És 3 év alatt még csak most vetted észre a kategóriát? :D De úgy összességében az egész ismerkedés kategóriát nem vetted észre? Vagy csak azon belül a társkeresést?
jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem, pár kategória van ami érdekel.
jan. 2. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Sajna elég egyoldalú az a kategória. Ha lány ír ki valamit, repülnek rá mint a legyek, fordítva meg értelme sincs semmit kiírni, mert kutya nem reagál. :D
jan. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2020. május 12. óta.
jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!