Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ezek a "plus size" nők mióta...

Ezek a "plus size" nők mióta lettek ilyen nagyigényűek? Vagy le lennék maradva és ez lesz az új trend? (mármint menő elhízottnak lenni, és egy elhízottal együtt lenni?)

Figyelt kérdés

Csak lesek a társkeresőkön, hogy milyen elvárásokat írnak ezek a narancsbőrös töltött galambok.

Amúgy lehet tényleg le vagyok maradva, mert ez a plus size dolog is új nekem.

Úgy van az egész feltálalva a társkeresőn mintha valami különleges elérhetetlen nők lennének. Holott csak simán elhízott, egészségtelen emberekről beszélünk.



2020. aug. 2. 20:09
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
De miért olyanokat nézegetsz a társkeresőn, akik nem az eseteid? :D
2020. aug. 2. 20:14
 2/29 A kérdező kommentje:

Csak életkor szűrőt használok.

Nem kg meg magasság stb. alapján nézelődök. Így ha bedob egy random plus size csajt és elolvasom az adatlapját, akkor szembesülök a tényekkel.

2020. aug. 2. 20:17
 3/29 savanyújóska válasza:
De milyen tényekkel? Mármint sem a plus-size, sem az elvárásol nem tiszták, és így nehéz csak megközelítő indoklást is mondani.
2020. aug. 2. 20:31
 4/29 anonim válasza:
Hát, nemtudom, én nem nagyon szoktam társkeresőn olyanok adatlapját olvasgatni, akik nem tetszenek..
2020. aug. 2. 20:39
 5/29 anonim válasza:
Mindenféle csoportban vannak nagyigényű emberek, ennyi a titok nyitja.
2020. aug. 2. 20:43
 6/29 anonim válasza:
Ide vezetett a sulykolt "fogadd el magad, meg te is szép vagy meg különleges vagy című ordas nagy hazugságok sorozata a médiából internetről. Ahol mindenkinek nyalni lehet csak, őszintén megmondani nem, és ahol egy pasi se válogat szinte már
2020. aug. 2. 21:44
 7/29 anonim válasza:
Milyen elvarasok?
2020. aug. 2. 23:50
 8/29 anonim válasza:

"Milyen elvarasok?"

Pl amikor olyanokat írnak, hogy 180 alattiakból nem kér, mert az nem férfi, és hasonlók. Bezzeg ha neki írná valaki, hogy 120 kiló felett nem nő a nő...

2020. aug. 2. 23:54
 9/29 A kérdező kommentje:

Eredetileg nem ebben a kategóriában tettem fel a kérdést, mert tudom hogy itt javarészt gyerekek tevékenykednek.

Gondolom valaki jelentette a kérdést, aztán törlés helyett ide helyezték át.

Szóval megértem ha egyesek nem tudják (életkoruknál fogva) hogy miről beszélek.

Amúgy meg igen, olyasmi amit a #8 ír, hogy legyél magas (180+), kigyúrt, legyen egzisztenciád és legyél népszerű társasági ember, ezek az alap elvárások.

Az emberi értékek egyébként mellékesek.

Sőt volt olyan ahol elvárásnak beírta hogy szőrtelen gyantázott test...

Mindezt csak azért mert ők el vannak hízva, és ezért különlegesek :D

Nem tudom hova tart ez a világ, de nevetséges ez az egész.

Egy narancsbőrös össze vissza zabálás és lustaság miatt egészségtelenül elhízott nő manapság különlegesnek számít ha beírja hogy ő "plus size" az adatlapjára.

És ezért már csak ilyen tipikus fuckboy-okkal áll szóba.

2020. aug. 3. 00:46
 10/29 anonim válasza:

"Az emberi értékek egyébként mellékesek."

De hát te is éppen azzal vagy elfoglalva, hogy hogy néznek ki. :D xD

2020. aug. 3. 01:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!