Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mennyire veszed magadra az...

Mennyire veszed magadra az itteni reakciókat, bántásokat?

Figyelt kérdés
Amikor kiírsz egy kérdést, vagy szituációt és az arra érkező válaszokban elmondják te milyen sz.r, szemét stb vagy..
jan. 16. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Olyankor tudom, hogy igazam van. Meg amikor 0%-ra pontoznak.

Itt a kérdezők 99%-a nem reális, valódi választ akar, hanem felszopkodást.

jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Saját kérdéseim között nem találkoztam ilyennel.


Egyetlen egy okozott "meglepetést":

Politika témában megkérdeztem, hogy mi a véleményetek az alábbiakról és kitettem egy linket.


Válasz:

1. "Mi a kérdés?"

2. "Jelentve."


És törölték.

jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem fordult elő még ilyen, de semennyire nem venném magamra
jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Vagy az adott szituációban minősítik azt ahogy cselekedtél vagy gondolkodtál, akár negatívan is
jan. 16. 13:20
 5/14 anonim ***** válasza:
Személyesen, vagy ezen az oldalon?
jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon
jan. 16. 13:24
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy lett volna bántás. Legalábbis ezek szerint nem olyan ami emlékezetes. De ha lenne is, nem venném magamra. Annyira nem tudom beleélni magam az oldal használatába.
jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha valamit itt kérdezek, vagy hozzászólok kérdéshez, akkor nem arra vagyok kíváncsi, hogy rólam mi a véleménye másoknak, hanem a kérdésre várok választ. Tehát egyáltalán nem veszem magamra, ha valaki engem próbál minősíteni.
jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Első olvasásra nem esik jól, de nem rágódom sokáig rajta.
jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Először (10 éve) még felhorkantam egy-egy beszóláson lepontozáson, de hamar rájöttem hogy nincs értelme... ha valakinek tudtam segíteni a válaszommal, akkor is el tudta olvasni és meg tudta olvani a problémáját ha a válaszom mellett piros, vagy zöld karika van.

Ma már több mint 48ezer válaszom van, úgyhogy többszáz, vagy többezer válaszomat kellene rommá pirosoznia a kis hülyéknek hogy meglátsódjon a statisztikán :D Úgyhogy kb lesz.rom.

jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!