Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi bajuk lehetett a kérdésemmel?

Mi bajuk lehetett a kérdésemmel?

Figyelt kérdés
Törölve lett. A "jobboldali média" kifejezés és a "paraszt" szó szerepelt benne a gazda szinonímájaként.
jan. 16. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem ez a kérdés provokatív, jelentettem!
jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pintér László ***** válasza:
36%
Mi volt a kérdés?
jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de lehet, hogy spiclinek állok.
jan. 16. 19:06
 4/10 anonim ***** válasza:
6%

Na akkor én használom a fantáziámat és dühömet! :D

Ez egy Qrva sértődős világ lett mára, minden platform bannol szinte, és a leg**arabb az! hogy meg se indokolja! Vagy xexuális tartalom! holott max egy rózsaszín bicikli volt benne vagy az se... Én is azért helyettesítek nehogy ki**ssza innen.

A jobb oldali média pedig találó, én mosléknak szoktam hívni! Most láttam egy yutubos interjút arról a családról, aki gyereke kirugta a másik lábát és az öngyilok lett a TV2 szerint! Most amit láttam, arról beszélnek hogy a népszerűség végett, mindent elferdítettek és bemocskolták a nevüket, becsületüket! mert még a vonatvezető is tanúsította, hogy történt a baleset! úgy hogy szokás szerint kihívásokat hajtottak végre, csak ő visszaesett, nem én! a m,vezető állítja! hoppá biza! A láb kirúgás is 1 éves videó volt vagy hogy, lényeg hogy régi. Ezek a mai fiatalok nem egészen normálisok ezekkel a kihívásokkal.

A Német média is ezt csinálja, legutóbb egy kamion ment neki egy mozdonynak, ami szólóba ment, 1 évbe jó ha 1x arrafelé jár, és pont össze jött minden, a kamion kisiklatta a koccanás miatt a sínről, és a média gyereksérülésről meg minden olyanról beszélt ami nem is úgy volt, és gyerek se volt a mozdonyon, semmi sehol! Hírhajhászok.

jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pintér László ***** válasza:
7%
Most azért lettem lepontozva, mert megkérdeztem, hogy mi volt a kérdés amit töröltek? Mert annyiból, hogy állítása szerint szerepelt benne a "jobboldali média" kifejezés és a "paraszt" szó, még nehéz kitalálni, hogy pontosan mi miatt. Egyre gyanúsabb, hogy igaza van az elsőnek.
jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kb az, hogy jobboldali média miért kapta így fel a német gazdák tiltakozását.
jan. 16. 19:15
 7/10 Pintér László ***** válasza:
31%
Jobboldali alatt fidesz médiát értesz?
jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindegyik hazai jobboldalira. A FIDESZ is jobboldali.
jan. 16. 19:27
 9/10 anonim válasza:
28%
Mert itt jobboldalazol meg baloldalazol egész nap és csodalkozol... Konkrétan nem igaz amit mondasz
jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 raczzs válasza:
0%

Németországban, és Lengyelországban van


Parasztpárt.

Nna ezeket itt betiltanák.

jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!