Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nahyon nem leszek népszerű a...

Nahyon nem leszek népszerű a kérdésemmel, de dohányos kismamák, mennyire volt nehéz a leszokás??

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam ha pozitív lesz a tesztem majd csak lerakom a cigit és kész. Iqost szívok amúgy. Tegnapelőtt teszteltem pozitívat. Én előtte a napokban volt hogy ittam is egy kis bort... 😳 Reggel elszívtam egy iqost. Azóta nem. De nagyon füstölnék😖 tudom hogy ki lehet ezt bírni, meg mindent a gyerekért, de borzasztó. Imádok cigizni. Ha pl vennék nikotin mentes iqosba való terméket, azt szívhatnám, vagy az is nagyon káros? 🙈 Kérlek szépen ne kövezzetek meg 😖😬

2023. aug. 4. 17:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
Igen, az is káros. Azelőtt kellett volna gondolkodni, mielőtt gyereket vállaltál, nem azzal álltatni magad, hogy majd a pozitív teszt láttán leszoksz. Csak tudnám, hogy aki ennyit nem klépes megtenni az evileg kívánt gyerekéért, az minek vállalja...
2023. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mekkora tapló vagy 😂 nem mondtam hogy nem birom ki. Csak egy szimpla kérdés volt.
2023. aug. 4. 17:20
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezért érdemes már a pozitív teszt előtt letenni. De most már ez van, kénytelen leszel kibírni ha nem akarod mérgezni a gyerekedet.

Egyébként az első 1 hét a pokoli nehéz, ha azon túl vagy onnantól napról napra könnyebb lesz (még akkor se lesz könnyű, de minél régebben gyújtottál rá utoljára, annál kevésbé kívánod majd :) ).

Kitartást! Foglald el magad valamivel, rágózz, tereld el a figyelmed. Aztán majd idővel jobb lesz. Csak ne gyújts rá, ne szívj egy slukkot se, mert kezdheted előről a folyamatot (tapasztalat).

2023. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%
A tapló az, aki a gyerekéért nem képes a dohányzásról leszokni.
2023. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
61%
Ez megint nem egy tudatos gyerekvállalás. "Majd lesz valahogy..."🤦🏻‍♀️
2023. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%
Ennek a kérdésnek megint csak az a bújtatott apropója, hogy jöjjenek azok, akik szívták terhesen, és jöjjenek a happy end storyk, akik végig szívták, és über egészséges a gyerekük még így is, így nyugodtan lehessen nyomni.
2023. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Iqos-bán az a rossz,hogy a mai napig nem tudják mi van igazából benne,ezért veszélyesebb mint a sima cigi. A6 q pár teszt ami volt azt is a gyártó csinálta. Rosszabb mint a cigi.

[link]

Ezt kiemelném belőle:

". A füstben magas koncentrációban lehetett kimutatni finomszemcsés anyagokat, karcinogén acetaldehidet, potenciálisan karcinogén akrilamidot, sőt, a hevítés ellenére még kátrányt is tartalmazott. A University of California, Riverside egyetemen, Prof. Prue Talbot kutatócsoportjában végrehajtott egyik tanulmányból továbbá kiderült, hogy a dohányrudacska hevítése során némi tökéletlen égés is bekövetkezik, ami megmagyarázza a kátrány jelenlétét."

2023. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a #3-nak. #1-t meg kérdezd meg, milyen összetevőket tartalmaz a nikotin mentes iqos töltet, mert nyilván nagyon képben van. (Én egyébként azért nem ajánlom, mert semmire nem jó, nem múlna el a sóvárgásod, mert pont a nikotintól vagy függő. Viszont a mozdulatról se "szoknál le", ezért a vége az lenne, hogy vennél nikotinost.)
2023. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Amúgy nem mondtam hogy nem vagyok kepes leszokni, csak szeretek dohanyozni, ezert kerdeztem. Termeszetesen nem fogok terhesen dohányozni. Hozzáteszem, ha mindenki tudatosan vállalna gyereket, és csak azok a gyerekek születnének meg, kihalna az emberiség!

Köszönöm a válaszokat☺️

2023. aug. 4. 18:10
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben terhesség után sem szoknék vissza,utáltam a cigit gyerekként a passzív dohanyzasnal nincs rosszabb. Mai napig rosszul vagyok tőle, az e-cigi és társai pedig artalmasabbak mint a sima cigi.
2023. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!