Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem megdöbbentő hogy naponta...

Nem megdöbbentő hogy naponta sz3mbe talalkozhatsz emberekkel akik a gyk-s kerdeseidre válaszolnak?

Figyelt kérdés
jan. 22. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
de és még jelenetet is rendeznek, mintha filmben lennénk. eszméletlen
jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Néha Fb ismerősök is, akik isten tudja miért jelöltek be.
jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lucifer-666 ***** válasza:
88%
Lehet mi is kollégák vagyunk, vagy szomszédok, és csak úgy elsétálunk egymás mellett szomorú üveges vagy üres tekintettel...pedig meg is ölelhetnénk egymást...
jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem egyszer a szomszédomat sikerült betalálni. :D Láncfűrészről érdeklődött, hogy melyiket vegye meg, aztán pár napra rá beszélgettünk, mondta, hogy neten ezt ajánlották azért ezt vette, aztán rákérdeztem nem itt kérdezted? De igen. :D
jan. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a buszon a 40-es 50-es leharcolt kövérebb, szakadtabb piacibb ruhás emberek a kedvenceim ilyen téren. Férfiak és nők egyaránt. Amikor belegondolok hogy melyik mocskos perverz vagy fétis kérdést melyikük írhatta titokban éjszaka a szexualitás témakörbe. Érdekes gondolatkísérletek ezek mindig. Meg ugyanez az örjöngős kérdésekkel is ahol épp igazság bajnokát játszik kikelve magából. A valóságban meg így meghúzza magát :D
jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

5: "A valóságban meg így meghúzza magát :D"


Soha nem tudhatod, érhetnek még meglepetések. Van az a bizonyos mézesmadzag és vannak akik másképp használják, de mire a magadfajtának ez leesik...

jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Magamfajtának, ez olyan bájos, mesélj még a magamfajtákról :)


Szóval attól ha valaki teszem azt kikattanhat élőben is ahogy itt is örjöng, az általában még ugyanúgy meghúzza magát sokszor élőben is. Az esetek legnagyobb felében. Meg azért többnyire akik itt frusztráltan dühöngenek, azokat az életben éri frusztráció, amit ott helyben nem tudnak kezelni a körülmények miatt. És azért jönnek ide kiadni dühöngve. Akad kivétel is, de az a ritkább.


Na mesélj nekünk tudatlanoknak a mézesmadzagról! Ez az egy ami érdeklődésre adhat okot a kommentedben, bár gyanítom csak vmi értelmetlenségre fogod kihúzni ezt is.

jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

"Ez az egy ami érdeklődésre adhat okot a kommentedben, bár gyanítom csak vmi értelmetlenségre fogod kihúzni ezt is."


Akkor minek vitázzunk több kommenten keresztül, ha már most evidensnek tartod, hogy értelmetlenség lesz a vége?


Na pá!

jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Te kezdtél passzív agresszív kötekedésbe, és a másikat minősítésbe minden ok nélkül. Szóval ezt én is kérdezhetném tőled. Amúgy nyugi én már nem vitáznék oldalakon át, az én életemben minden frankó jelenleg :)


Pápá!


Ps: Holnap a buszon emlékezz az 5-ös kommentemre, talán kicsit jobb kedvre derülsz máris.

jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan volt már, hogy válaszoltam egy kérdésre és a válasz elküldése után vettem észre, hogy én voltam a kérdező, csak nem emlékeztem magára a kérdésre :D
jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!