Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért és mennyi időt használjá...

Miért és mennyi időt használjátok naponta ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Azt hogy "miért" azt úgy értem, hogy azért hogy segítsetek másoknak, unalom űzőként, vagy hogy trollkodjatok (vannak akik kifejezetten szeretik oltogatni a kérdezőt)? Illetve csak kérdezni szoktatok vagy válaszolgatni is? Milyen kategóriákat böngésztek leginkább?


Nemet és kort is írjatok (kíváncsi vagyok)


22/L



2018. szept. 22. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Azért vagyok itt hogy segítsek másoknak, és általában nem is várok el semmit, de valójában közben sokszor nekem is segítenek. Ezenkívül igen.., talán az unaloműzés is benne van. Többet válaszolok jóval mint kérdezek. témakörök:

egészség - mentális egészség - egyéb kérdések

emberek - magány egyedüllét

ezotéria

felnőtt párkapcsolatok

számítástechnia

egyéb kérdések 😊

Az hogy mennyi időt az változó de kb napi 2-4 órát.

33/F

2018. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért ? Mer olyanokat tudnak kérdezni h nem tudom h sírjak e v röhögjek. Ilyen topik pl a társkeresési problémák ahol olyan elméletek terjednek mint a férfitöbblet, a 30-as nőket temetni kell, nők szexuál piaci értéke.... és ezek keverékei.


Ez olyan mint a Mártix ha sokat v benne tényleg azt hiszed h ez a valóság.


A mennyi időt relatív ha dolgom van napi 10 p d van h 1-2 óra is.


A segítség is egy relatív dolog pl volt egy ember aki számtech-be megkérdezte h h kell DVD-t írni ami oda futott ki h akkor ő ráhúzza a fájlt mit egy USB-re.

De nem értette h ezt nem így kell és még ő kezdett el b meg olni.


Hát igen tök jó h valamit nem értesz és még neked áll feljebb.


Meg vannak azok is akik ilyen full naivok és minden hülyeséget bevesznek. Pl h felmész a Dark Web-re mer kíváncsi vagy h ott mi van. Utána meg rettegnek h jaj jön a TEK és rájuk töri az ajtót mer megnézték h mennyi egy AK 47 meg az extasy ára.


Még ha veszel is onnan v mit azt bizonyítani is kell.

Szal amikor ezek rettegnek akkor szakadok röhögéstől.

Ha buta v v mihez inkább ne használd.


Detto h megnézett v ki egy Loli Hentai-t és "Jön az FBI" aha az USA-ban csak Ihova-ban tiltott MO jogilag nem tartozik az USA-hoz.

És magyar jogszabály nem is tiltja. Meg nem is ismerik.


De rettegj mer jő az FBI :)


De a politika topikban is jókat lehet röhögni.


25 F

2018. szept. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túl sokat. Főleg segíteni jövök, bár az elmúlt eg hónapban inkább itt vezetem le a munkahelyi stresszt aka unatkozom.
2021. máj. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!