Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Friss accountok esetén nem...

Friss accountok esetén nem lenne jobb meglépni ezt a technikai húzást?

Figyelt kérdés
Szóval van itt nekünk rengeteg kiírthatatlan troll, napiba ki vannak vágva akár többször is, de visszajönnek és folytatják. És mintha egyre többen lennének. Az a baj a friss regisztrációval, hogy elég pár komment és már pipát kap, szóval onnantól nem látni hogy új. De bizonyos kategóriákban amit szintén elárasztottak és próbálnak tönkretenni a trollok pl ismerkedés, ott főleg nem látszik a pipaszám. A privát üzenetek szintén ilyenek, nem látszik a pipaszám csak a név. Nem lenne jobb ha a frissen regelt accountok kapnának egy mondjuk piros jelzést egy hónapig, hogy mindenki lássa és tisztában legyen a kockázatokkal? Gyanítom a leggázabb trollkodások pontosan ilyen eldobható, friss accountokról történnek. És ezzel elejét lehetne venni az egész negatív jelenségnek.

márc. 11. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
De.
márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Minek, mi értelme? Nem tudom te hogy vagy vele, de én magamtól is meg tudom állapítani, hogy trollkodik-e az illető vagy nem. Illetve nem lenne ez hátrányos azokra tekintve, akik ilyen szándék nélkül regisztrálnak?
márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Aki nyíltan trollkodik arról látni igen. De egyre több a rosszindulatú megtévesztés is, vagy a spamelés, illegális tartalom és a többi hasonló negatív hatású cselekedet. És tiltás után egyből jönnek is már vissza. Ezzel pont a jóhiszemű felhasználókat is megtévesztik sokszor, mert van hogy csak az őstagok tudják ki kicsoda valójában, vagy aki szó szerint itt él. De szerintem még őket is zavarja ez az egész, hogy folyamatosan magyarázkodni kell hogy ne vegyék komolyan mások a trollt. Nagyon durván sérült elmebetegeket is vonz már ez az oldal.

A hátrányos helyzet meg annyi hogy látnák friss account, aszerint kezelnék óvatossággal. De ha valaki normális emberként normális kommenteket ír friss accountal pl egy hónapig, azt nem igazán bántaná senki, nem az a jellemző azért még. A szintén kötekedő hülye trollokat leszámítva, de azok meg pont bárkibe beleállnak enélkül is.

márc. 11. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Értem, hogy te így gondolod, és számodra ez logikus, de valójában nem annyira az. Az oké, hogy mi ezt értjük, de sok más felhasználó meg nem feltétlenül. A "célközönség" pedig végképp nem, azoknak minden mindegy.
márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Sosem érettem az ilyen "mi lenne ha" jellegű kérdéseket a Gyakorival kapcsolatban. Össze dughatjuk a fejünket, hogy hogy lehetne jobb ez az oldal, de ettől még nem fog változni semmi. Az oldal indulása óta egy kézen meg lehet számolni, hány fejlesztés volt és ugyebár azok sem voltak nagy eresztések.
márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Prohardver fórumjainál is van friss újonc, újonc, őstag, stb stb "rang" bár ott nem nagyon trollkodnak.

Szerintem valami ilyesmi rang ide is jó lenne.

márc. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A prohardver valami licensz lehet, vagy megvették, mert van sok ugyanolyan külföldi fórum.
márc. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!