Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Másnak is távolították el ok...

Másnak is távolították el ok nélkül a kérdését?

Figyelt kérdés

Nem tudom mással is volt-e már ilyen, de nekem most 2 kérdésem el lett távolítva pedig semmi baj nem volt velük. Ráadásul most már e-mail-en sem válaszolnak hogy mi volt a gond:D


Ez amiatt lehet hogy új admin van vagy csak van valami élettelen aki jelentgeti a neki nem tetsző dolgokat?



2021. márc. 19. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kizárva a tévedés, de én eddig 500 ugyanilyen "törölték a kérdésemet pedig nem sértett semmit" panasznál 499-nél kiderült utólag, hogy teljesen jogos volt az eltávolítás.
2021. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Tudom hogy van ilyen, de eddig csak egyszer fordult elő hogy töröltek kérdést és arra válaszoltak is de erre sajna nem.


Meg mostanában (főleg a politika részlegnél)

Szokott lenni valaki akinek ha valami nem tetszik már írja is hogy jelentve vannak a dolgok.


Amúgy nem bánnám ha legalább az okot odaírnák hogy ne kelljen találgatni hogy ugyan mi volt a probléma😅

2021. márc. 19. 18:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól fognak egy kérdést törölni, hogy valaki bejelenti kommentben a jelentés tényét. Az is csak a provokáció része.


Három módszer van még:

- a szabályzat nyilvános, megnézed hogy melyik pontját sérthette

- rámész egy kérdés jelentésére, megnézed hogy milyen indokok szerepelnek ott, és melyiket alapján törölhették (joker = az utolsó jelentési indok bármire ráhúzható)

- leírod ide, hogy mi volt a kérdés, és itt megtippelik neked a törlés okát, de 99%-ban már előre elmondom, hogy vagy kérés volt és/vagy illegális letöltésre vonatkozott, vagy provokáció volt, vagy teljes fikció, kamukérdés. A legtöbb törölt kérdés ezekbe esik bele.

2021. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked töröltek olyat, amit nem tartasz jogosnak?

Mi volt a kérdés? Akkor tudunk segíteni, ha leírod.

Vagy írj a modiknak és ők válaszolnak neked.

Az 1 és 3 jót ír.

A szabályzatos sem árt elolvasnod, mielőtt sérelmezed a törlést.

2021. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy az 500. ilyen kérdés után is válaszoltok még egy ilyen kérdésre😅


A kérdés csak ennyi volt:


Adnátok tanácsokat pegginghez?


Leírás meg ha jól emlékszem így:


Akik csinálták már azoknak mik a tapasztalatai? Mekkora felcsatolhatóssal csináltátok? Miket csináltok előtte? Mivel és hogyan tágítotok?



Tudom ez egyeseknek már dúrva vagy extrém de most ne azzal foglalkozzatok légyszi hogy "mekkora egy perverz beteg állat meleg" vagyok (hetero vagyok amúgy is:D )

2021. márc. 19. 19:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a megfogalmazása eldöntendő kérdés, és többes számban van. Pont erről megy terjedelmes vita ezekben a percekben, amit utánad pár perccel írtak ki:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1103228..


Idézem a moderátor üzenetét belőle:

"A gyakorikerdesek.hu nem csevegős oldal, ne kérdezz egyes vagy többesszám második személyben! Ha olyan a problémád, fogalmazd meg egyes szám első személyben, ha pedig általánosságban szeretnél tudni valamit, általánosságban kérdezz! Ha csak ebben a formában tudod megkérdezni, amit szeretnél, akkor ne írd ki kérdésed, mert ez inkább egy fórumoldalra passzol, nem ide!"

2021. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ha ez a baja akkor ki szokta írni hogy fogalmazzam át😶
2021. márc. 19. 19:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el Kérdező, nekem is töröltelék már kérdéseimet, válaszaimat, eleinte mérges voltam, de egy idő után beláttam, hogy teljesen igazuk volt, elvetettem a sulykot.


Ha mindenki szembejön velem az autópályán, akkor el kell gondolkodni, hogy esetleg nem én vagyok-e a hibás. És ez most nem csesztetés.


Mindenesetre tanultam az esetből. Mostmár tisztább fejjel írok ki kérdést, választ. Egy trollkodás, vagy szabályszegés sem ér annyit, hogy utána hónapokig tiltva legyek az oldalról.


Valószínű valami olyasmit írhattál, amivel vétettél az oldal szabályzata ellen. Ha átmész a piros lámpán és a rendőr megbüntet, akkor nem a lámpát kell szétverni, hogy méér mutatott pirosat...

2021. márc. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm mindenkinek a válaszokat ^^
2021. márc. 20. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!