Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hányan vannak 35 év felettiek...

Hányan vannak 35 év felettiek ezen az oldalon, esetlen 10 év alattiak? Kérlek, írjatok!

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem.Tehát kérlek írjatok(nak) a 10 év alattiak, es a 35 felettiek. Valamint azt is meg szeretnem kérdezni: Miért, milyen okból látogatjátok az oldalt?(gyakorikerdesek)
2010. okt. 28. 18:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

hat persze...! a termeszetfeletti lenyek kategoria :D Az nem semmi, igazi rekeszizom-mozgató...:)) De az onismereti kerdeseknel, na meg a randis kerdeseknel is van egy-egy "ertelmes" kerdes, na meg valasz.:)


Köszönöm az eddigi valaszokat, meg szivesen varom a tobbit is :)

2010. nov. 2. 17:22
 12/13 A kérdező kommentje:
ja, es hozzatennem, hogy nem en vagyok az aki mindenkit lepontoz! latom, egyeseknel jol le van ertekelve a valasz...:-S
2010. nov. 2. 17:24
 13/13 anonim válasza:
100%

Én NEVETNI!!! Nézni, hogy a sok agyoniskolázott teszi fel a jobbnál jobb kérdéseket XD Akkorákat szakadok rajta... De valahol meg szomorú is, hogy ennyi a hülye.


Amúgy meg a számtech rész miatt. Sok dolgot nem tudtam, de segített :)


F/15

2010. nov. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!