Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van, aki még így érez ezzel...

Van, aki még így érez ezzel kapcsolatban? Főleg 18 alattiak válaszoljanak. (lent)

Figyelt kérdés

szóval, hogy van olyan kérdés, amelyiknek a megválaszolása után nem szeretném odaírni az életkoromat, mert aggódom, hogy kicikiznek... (nem egy hozzászólást olvastam már, amelyik lenézte az lőtte író, fiatalabb embert).

és am sokan mondják, hogy a koromhoz képest sokkal érettebb vagyok, jók a meglátásaim, és ésszerűen gondolkodom. ezért szeretek olyan kérdésekre válaszolni, amire mondjuk hozzászólást egy idősebb, érettebb embertől várnak... és utána való hozzászólásokban, kicsit másképp megfogalmazva, de ugyanazt írta le, mint amit én korábban...

van, aki még ugyanígy van ezzel, vagy csak én tartok ettől ennyire?

köszi előre is a válaszokat!

14/L


2010. nov. 13. 16:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%

Néha éns így vagyok vele :D

13/f

2010. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

velem is pont ez van

14/L

2010. nov. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Igazatok van! 78/F
2010. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
velem is igy szokott lenni, ezért is szedtem ki a nevemet(am etaarg vagyok ;))
2010. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Nem igazán érdekel. Leírom a véleményem és komoly választ adok, ha nem hisz nekem az az ö baja.


16/L

2010. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Dettó így vagyok, csak jóval fiatalabb. Ha meg írom, hogy szerintem érettebb vagyok a koromnál (nem ego, attól nem lesz valaki egoista, hogy tisztában van a tulajdonságaival), akkor írják hogy dehogy vagyok érettebb, csak annak akarok látszani, és kis ćsitri ovis vagyok. Pedig ha így lenne, nem ćsitriznének le...

Az a baj azzal, hogy érettebb vagyok a koromnál (meg szebben fogalmazom, helyesírás, stb.), hogy ha felteszek egy komoly kérdést, elkezdik, hogy kamu, egy ilyen idős lány nem ír így. Aztán hasznos választ nem kaptam ráadásul bazira fáj, hogy azt hiszik, hazudok.

Áh nem is tudod milyen jó érzés hogy ezt kiadhattam magamból, kösziii *-*

11/L

2010. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Az lehet de nem hiteles ha egy 14 éves ad tanácsokat párkapcsolat meg gyereknevelés témában éretteb lehet de tapasztaltabb nem
2010. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Utolsó elötti: Hát 11 évesen ez tényleg fura... :D Én se hiszem, hogy 11 vagy :P


16/L

2010. nov. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Köszi szépen, pedig annyi vagyok. :P Érdekes módon, amíg kint volt a nevem (Wattacukor), mindig hittek nekem, mert több olyan kérdésre is válaszoltam, amelyikben le kell írni a kort vagy kéri a kérdezi a kort és nemet. :P
2010. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Jólvan na, hiszek neked és pozitív dolog ha értelmesebb vagy a korosztályodnál :) Én is így vagyok ezzel :)

Egyébként én mindenhova kiírom a korom és nemem, megszokás.. meg szerintem jó tudni, hogy hány éves írta a kérdést..

2010. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!