Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi lenne, ha megszűnne a...

Mi lenne, ha megszűnne a toplista az oldalon?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy egyesek nem éreznének motivációt, hogy válaszoljanak, de ugyanakkor szerintem csökkenne az öncélú, csupán válaszgyűjtésre való kérdések sokasága.
2010. nov. 5. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

"ugyanakkor szerintem csökkenne az öncélú, csupán válaszgyűjtésre való kérdések sokasága."


Egy kérdésre ugyanannyi pontot kapsz ha sok válasz jön, mintha nulla.

Am meg ne szűnjön meg, nemrég kerültem be az első 200 ba :DD

2010. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Akkor megszűnne az egyik könyvjelzőm. Én a moderátorok helyében törölném az olyan kérdéseket (főleg humor kategóriában) amiknek annyi a lényege, hogy bármit írsz felpontoznak, mert igy simán bekerülhet bárki a top100-ba, annélkül, hogy hasznos választ adna. ( Pl: Írj valamit és felpontozlak? ) Szerintem a toplista nagyon jó ötlet.
2010. nov. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A törlődne a toplista, nem pontoznék többet, mert minek? Kérdéseim mindig vannak, és szívesen segítek, főleg Könyvek témában.
2010. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyszerű volna.
2011. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elesnénk a nyereménytől.
2011. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!