Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan törölhetem a GYIK...

Hogyan törölhetem a GYIK oldalának alján lévő "FIGYELEM! Egy rövid kérdőív kitöltésével két hetente 40. 000 Ft-ot nyerhetsz! . " kérdést?

Figyelt kérdés
Úgy értem van-e valami mód arra, hogy eltüntessem azt onnan? Operát használok, és nem tudom, de engem rohadtul zavar.
2009. jan. 8. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

az nem kérdés, hanem reklám.

az ilyenek miatt tud működni ez az oldal.

ebből következően sehogyan. :)

2009. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Valószínűleg lehetne törölni, de én se töröltem.

Valamit valamiért. Ez egy jó oldal, és az a reklám nem olyan zavaró. Szerintem megéri.

2009. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Lolmááán... :D Az reklám. Nem tudod törölni.
2009. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak mert olyan LOL,án... a többi szaros bannert kiiktattam, gondoltam ezt is lehet. Aki Operát vagy Firefoxot használ, az tudja, hogy miről van szó, gondolom te Internet Ekszplórert, mert az nem tud olyat... LOLmán
2009. jan. 8. 17:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg elismerem, a kérdést valóban hülyén tettem fel, az egy reklám, én is erre gondoltam akkor, csak hülyén írtam le. De reklám ide vagy oda, engem zavar a sok mozgó szar. A 99%-tól megszabadultam, már csak ez van :)
2009. jan. 8. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
LOLmán.. :DD
2009. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Programmal tudod blokkolni a reklámokat..
2009. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!