Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nagyon fontos!? Kérdés rövid,...

Nagyon fontos!? Kérdés rövid, magyarázat hosszabb

Figyelt kérdés
Szoval hogy honnan tudom hogy ha itt valaki lepontoz, vagy zöldkezet nyom(felpontoz)?? Azt tudom h a válaszaimnál ott lesz pl h : " A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad" de van hogy olvasom h : minek kellett lepontozni? és honnan tudja valaki, hogy melyik kérdésnél pontozzák le, ??
2011. júl. 13. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott van alatta hogy 30%-ra értékelik a válaszod, meg stb.. Nézd csak meg.. Vagy 100%-ra értékelik válaszod
2011. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, már én is törtem ezen a fejem. Remélhetöleg elmagyarázza valaki.
2011. júl. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Első vagyok:


Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.


Na ami fenn van ez a válasz 100%-ban hasznos.. Van hogy 0%-ban hasznos meg stb. Értitek?

2011. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Megint első: És az jelenti azt hogy okosat mondtál és felponzotak, vagy rosszat mondtál és lepontoznak :-)
2011. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

azt tudom, hogy ugy van h ha valaki 80%ban hazsnos tanácsot ad (én) akkor ott van alatta. viszont honnan tudom h melyik kérdésnél pontoztak le meg fel?

ajj nem rétem ..:S szentme nekem sz-r a felfogásom:ss

2011. júl. 13. 17:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Onnan tudod hogy felette ott van :-)


Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.


Az hogy ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik ez az értékel a többi válaszolónak.. Mindig a felsőt nézd ami kivan emelve sötét feketvel :-)

Nézz meg pár kérdést, és ott lesznek ilyenek.. Ne azt nézd hogy te milyen általánoságban adsz jó választ, hanme azt hogy annál a kérdésnél mennyire pontoztak..


Így a felsőt kell nézned.. Szóval 0%ban hasznos ez a válasz

ez a tiéd, azaz a felső

És nem szar a felfogásod, először én sem értettem

2011. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt a választ te írtad.


Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:57

Privát e-mail a válasz írójának


Na ez az én egyik válaszom volt egy kérdésnél.. Ott fenn nézd hogy felértékeltek 100%-ra

2011. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
szerintem valami összesítő oldalra gondolt ahol ott van az hogy melyik válaszát, hogy pontozták, de elvileg ilyen nincs és csak úgy tudod megnézni, hogy visszakeresgéled a válaszaidat és megnézed ott...
2011. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt úgy tudod megnézni kérdező amit az utolsó mondott hogy ott van a főoldalon hogy topp lista.. és kivan írva hogy te pl: 2454 helyen vagy a listán, és ott van az összeg értéked nézzd meg azt is :-)
2011. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A toplista az elmúlt 30 napban történtek alapján készült. Naponta egyszer, éjszaka generálódik újra, amikor a 30 nappal ezelőtti dolgok kikerülnek, az előző napi dolgok pedig bele.

- Egy kérdésért 3 pont jár.

- Egy válaszért -5 pont és +5 pont között jár arányaiban annyi, amennyire hasznosnak találták a választ mások.

- Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont.

- Az összpontszám ezen három pontszám összegéből keletkezik.

- A Változás oszlopban lévő ikonok az előző napi toplistás helyezéshez képest történt változást szimbolizálják. Ha az egérmutatót az ikon fölé mozgatod, többet megtudhatsz.

- A negatív összpontszámú felhasználók nem látszanak a toplistán (a minél hátrébb kerülésre való törekvést nem tudjuk pártolni).

2011. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!